Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, Marbella (94777688)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 3 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Marbella
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:149 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozatlan
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás Marbella


Új fejlesztés: Ára 1, 245, 000 €és 1, 415000 €között. m2]

Látogassa meg az új műsorunkat!

Ez a burkolt lakókomplexum egy valóra vált álom, Marbella tekintélyes keleti részén. Reklám 104 elegáns 3 és 4 hálószobás házak, ez nyugszik finom dombok simogatta a tengeri szellő - a tökéletes hely, hogy élvezze az élet & apos; s legjobb pillanatok. Néhány percre a Marbella & apos bejárattól, a helyszín kiváló hozzáférést kínál a híres golf üdülőhelyek, a legjobb nemzetközi iskolák, egészségügyi központok, és néhány a Costa del Sol & apos.

A kényelem, beleértve a finom éttermek, tengerparti klubok és szabadidős helyszínek, elérhető 10 perc alatt. a közvetlen hozzáférés az A7-es és AP7-es autópályákhoz gyors összeköttetést tesz lehetővé Marbella Old Town, Puerto Banus és a közeli tengerparti városok között. a Málaga és Gibraltár repülőterek egyaránt könnyen elérhetők a nemzetközi utazáshoz.

A különböző ingatlantípusok és irányok, a fejlesztés magában foglalja a földszinti egységek táguló teraszok és kertek, valamint a panorámás kilátás nyílik a golfpálya és a természetes környezetben. Modern, nyílt terű elrendezések egyesítik az élet- és konyhai tereket, nagyformátumú porcelán csempékkel, padló- és mennyezeti ablakokkal és integrált led világítással. a kiérett fenyőfákkal rendelkező parkos kertek biztosítják a magánélet védelmét, míg a helyszíni szabadidős és sportlétesítmények kiegyensúlyozott, egészséges életmódot biztosítanak békés, természetes környezetben. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal