Eladó felújítandó ház - Alcsútdoboz (44215268)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Alcsútdoboz
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:50 m2
  • Telekterület:2500 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1950
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:Félkomfortos
  • Pince:Van
  • Parkolási lehetőség:Nincs
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Telken belül
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Zalavári Ágnes
Zalavári Ágnes
+36-(20)-622-6832
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Családi ház, Alcsútdoboz, Szabadság utca, 50nm, 24900000 Ft


Alcsútdozoz Főutcáján ( Szabadság utca ) eladó egy 2500 nm nagyságú telek, rajta egy 2 szobás házzal.
I. Á. : 24, 9 M Ft tel. : 06(20)622-6832

Az épület vegyes falazatú, lakható állapotban. Felépítése, 2 szoba, közlekedő, konyha, kádas fürdőszoba. a burkolatok járólap és laminált parketta. Az ingatlan összközműves, de a gáz csak a telken van bent. a fűtés fatüzelésű kályhával van megoldva.
A telek hátsó része egy hangulatos domboldalon elhelyezkedő erdősáv, melyben egy régi pince is található.
Jelenleg a ház körüli terület alkalmas több autó parkolására, veteményes kialakítására vagy gyermekbarát játszó is helyet kaphat.

Kinek ajánlom:
Családoknak lakhatásra ideális, de vállalkozásnak is alkalmas a jó elhelyezkedés miatt. Közel a település központja, iskola, óvoda. De maga a település is jó adottságú, az m7 autópálya 15-20 percre van, de az m1 felé is gyors a közlekedés.

A sokrétű felhasználhatóság miatt befektetésnek is ideális. Ha ezen a környéken gondolkozik ingatlan vásárlásban, ezt érdemes megnézni. Akár hétvégén is hívhat:
i. Á. : 24, 9 M Ft tel. : 06(20)622-6832 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Alcsútdobozi felújítandó 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Alcsútdoboz oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 24900000 Ft és mivel az alapterülete 50 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 498000 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Zalavári Ágnes összes hirdetése között, vagy akár a/az REDingatlan.hu összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal