Eladó átlagos állapotú ház - Berekböszörmény (68974339)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 15 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Berekböszörmény
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:90 m2
  • Telekterület:2151 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1960
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:NY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Kristóf Enikő
Kristóf Enikő
+36-(70)-412-4386
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Felújítandó családi ház hatalmas telekkel Berekböszörményben –...


Felújítandó családi ház hatalmas telekkel Berekböszörményben – álmodd újra vidéki otthonod!
Figyelem! Olyan ingatlant keresel, amit teljesen a saját ízlésedre formálhatsz? Akkor ez a lehetőség neked szól!
Érdeklődsz a nyugodt, határ menti falusi élet iránt? Berekböszörményben, a Bihari-sík délkeleti peremén, festői környezetben kínálunk eladásra egy felújítandó, 2 szobás családi házat, mely egy 2151 m²-es, óriási telken fekszik – bővítésre, gazdálkodásra vagy akár új építésre is tökéletes lehetőség!

A házban víz, villany és gáz be van kötve, a fűtést gázkonvektor biztosítja. Az épület állapota lehetővé teszi, hogy egy kis kreativitással álmaid otthonává váljon.

Berekböszörmény csendes, barátságos település, a magyar-román határ közelében, melyet a 4215-ös út köt össze Biharkeresztessel és Komádival. a legközelebbi vasútállomás Biharkeresztesen található. Ha szereted a nyugalmat, de fontos számodra az elérhetőség, ez a helyszín ideális választás.

Vágysz egy saját birtokra, ahol megvalósíthatod elképzeléseidet? Itt a lehetőség, hogy a természet közelségében, mégis elérhető távolságra a várostól alakítsd ki új életed központját.

Ne hagyd ki! Hívj most, és nézd meg ezt az egyedi lehetőséget – a jövő otthona csak egy döntésre van!

Családi ház, 2 szoba, nagy telek, magyar-román határ közelében, Berekböszörmény FIX 3% lakáshitelre megvehető
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal