Eladó felújított ház - Budapest I. kerület (16829499)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest I. kerület
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:112 m2
  • Telekterület:nincs megadva
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Magánszemély
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2 + 1 fél
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Ritka lehetőség, kivál...
Ritka lehetőség, kivál...
+36-(30)-606-5632
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Budai Várra néző exclusive lakás


Ritka lehetőség, kiváló minőség!

A népszerű Krisztinaváros (Budapest i. kerület) negyedben eladó a tulajdonostól közvetlenül egy bájos, magas színvonalon felújított, kilátással a várra rendelkező lakás.
A világos, körülbelül 112 m²-es lakás egy gondozott többcsaládos ház emeletén található. a szobák kényelmes elrendezése és a várra nyíló gyönyörű kilátás miatt ez az ingatlan ideális reprezentatív városi lakásként vagy kiváló befektetésként.
A szobák áttekintése:
tágas, napos nappali nyitott, modern konyhával – ideális főzéshez, pihenéshez és vendégek fogadásához csendes hálószoba saját fürdőszobával – a magánélet oázisa, egy további félszoba, amely tökéletes otthoni irodának, vendégszobának vagy gyerekszobának, egy második, különálló, modern fürdőszoba, erkély gyönyörű kilátással a várra (Burgviertel)
A lakást nemrégiben teljesen felújították, nagy figyelmet fordítva a részletekre. Kizárólag kiváló minőségű anyagokat használtak: elegáns parkettát, ízléses fal- és padlólapokat, modern szanitereket és egyedi gyártású beépített konyhát. a vezetékeket, a technológiát és a fürdőszobákat felújították – gyakorlatilag új, felújításra nem szoruló lakásba költözik.
A lakás jó közlekedés mellett könnyű elérhetőséget jelent bevásárlóközpontokhoz, a Kelenföldi és Déli Pályaudvarhoz, a belvároshoz. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest I. kerületi felújított 2 egész és 1 fél szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budapest I. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 191000000 Ft és mivel az alapterülete 112 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1705357 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Ritka lehetőség, kiváló minőség! összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal