Eladó jó állapotú ház - Debrecen
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Debrecen
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:250 m2
- Telekterület:nincs megadva
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:7
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Köszörűs Péter
+36-(30)-482-0003
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó 250 m2 családi ház, Debrecen
Debrecen, Nagyerdőalján, Kemény Zsigmond utcán 885 nm -es telken eladó beton alapzatú, tégla építésű, cserép tetős, 250 nm -es, 7 szobás, dupla fürdős, dupla konyhával ellátott, tripla garázzsal és 39 nm -es pincével rendelkező, gáz cirkó fűtésű, klimatizált, önálló családi ház.
A házban számos lehetőség rejlik, akár két generáció számár, akár befektetésnek bérbeadásra vagy saját otthonunk kialakítására.
A kertben nagy filagória, kerti tó, 3 garázs, veteményes kert található.
A ház két szintjének elosztása:
földszint: előszoba, étkező - konyha, fürdős, 4 szoba, spájz
emelet: nagy étkező konyha, nappali + 2 szoba, mosókonyha, fürdő. (Hivatkozási szám: m108816) Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó debreceni jó állapotú 7 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Debrecen oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 149 000 000 HUF és mivel az alapterülete 250 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 596 000 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Köszörűs Péter összes hirdetése között, vagy akár a/az PARTNER INGATLAN összes hirdetése között is.

