Eladó átlagos állapotú ház - Földes (49549839)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Földes
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:108 m2
  • Telekterület:1330 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1980
  • Szobaszám:3 + 1 fél
Balogh Attila
+36-(30)-953-6051
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: AS20260513
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Földesen családi ház eladó!

Eladó egy 108 m² nettó alapterületű családi ház Földes kiváló fekvésű, főúti részén, amely a forgalmas elhelyezkedés ellenére csendes és nyugodt környezetet biztosít. Az ingatlan egy 1330 m²-es telken helyezkedik el.

A mindennapi élethez szükséges szolgáltatások – iskola, óvoda, élelmiszerboltok, posta – mind könnyen elérhető távolságban találhatók.

Műszaki jellemzők:

Alapozás: stabil beton alap

Falazat: tégla

Közművek: összközműves (víz, villany, gáz, csatorna)

Tetőszerkezet: korszerűsített, a korábbi palatetőt zsindelytető váltotta fel

Csatornarendszer: kialakított

Nyílászárók: részben cseréltek – fa, hőszigetelt ablakok, redőnnyel felszerelve

Fűtés: radiátoros hőleadás

Melegvíz-ellátás: bojler a fürdőszobában

Belső elrendezés:

3 kényelmes méretű szoba

Tágas ebédlő-konyha

Nagy tárolóhelyiség (spájznak vagy gardróbnak is alkalmas)

Melléképület:
A telken található egy melléképület, amely a térképmásolaton is szerepel, és alkalmas tárolásra, műhelynek vagy egyéb célokra.

Állapot és felújítás:
Az ingatlan felújítandó állapotú, elsősorban esztétikai korszerűsítést igényel (burkolatok, szaniterek cseréje), így az új tulajdonos saját ízlése szerint alakíthatja.

További információért vagy helyszíni megtekintés egyeztetéséhez kérjük, vegye fel a kapcsolatot bizalommal!

Elhelyezkedés: Földes, főút melletti rész – forgalmas, mégis csendes és nyugodt környezet

Telek mérete: 1330 m²

Hasznos alapterület: 108 m² (nettó)

Szerkezet: beton alap, tégla falazat

Közművek: összközműves (víz, villany, gáz, csatorna)

Tetőszerkezet: korszerűsített, pala helyett zsindelytető

Csatornarendszer: kialakított

Nyílászárók: részben cseréltek – fa, hőszigetelt ablakok, redőnnyel

Fűtés: radiátoros

Melegvíz: bojler (fürdőszobában)

Szobák száma: 3 kényelmes méretű szoba

Konyha: tágas ebédlő-konyha

Tároló: nagy helyiség (spájz vagy gardrób)

Melléképület: van (térképmásolaton szerepel) – tárolásra, műhelynek alkalmas

Állapot: felújítandó, elsősorban esztétikai korszerűsítés szükséges (burkolatok, szaniterek)

Ideális: családoknak, illetve azoknak, akik saját ízlésük szerint kívánják felújítani az ingatlant
További információért hívjon bizalommal, akár hétvégén is. Megtekintésre telefonos egyeztetés alapján van lehetőség. (06 30 9536 051)
További ingatlankinálatunkat megtekintheti a www. Teleingatlan. Hu weboldalunkon.

Referencia szám: as20260513 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Földesi átlagos állapotú 3 egész és 1 fél szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Földes oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 42500000 Ft és mivel az alapterülete 108 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 393519 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Balogh Attila összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal