Eladó új építésű ház - Kecskemét
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Kecskemét
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:101 m2
- Telekterület:500 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:A++
- Villany:Van
- Víz:nincs megadva
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Lévay Márton
+36-(70)-319-0804
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Költözzön Ön is az Irsai Lakóparkba! A Dream-Home Irsai Lakóp...
Költözzön Ön is az Irsai Lakóparkba!
A Dream-Home Irsai Lakópark egy már szépen kiépült, új házakkal beépített területen található, így megspórolja azt a néhány évet amellyel egy új lakópark kialakításakor számolni kell.
Házaink olyan Zöld Otthonok, melyeket úgy terveztük, hogy minimális rezsi költségből fenntarthatóak legyenek, napelemmel és igény esetén hőszivattyúval is ellátjuk. Élvezze a kialakult környezet előnyeit, kösse le új házát még ma!
A képeken látható 101nm -es, 2+1 szobás –különleges építészeti megoldásokkal- 500nm -es aszfaltozott úton lévő telken épített családi ház, 2023-as átadással kulcsrakészen még az Öné lehet!
A nappali magas ablakán beáramló fény beragyogja a teljes teret, így ezt az otthont a légiesség, természetesség szerelmeseinek ajánljuk! a ház tervezésekor a szabadság, a korlátok lebontása volt a cél, hogy hazatérve ne érezzük bezártnak magunkat, hanem egyesülhessünk a természettel!
Az ár tartalmazza: a 500 nm -es közművesített telek árát, a teljes tervdokumentációt, és a ház kulcsrakész kivitelezését.
A belső elrendezés igény szerint, statikai korlátokon belül árváltozás nélkül módosítható – ennek részleteit személyesen, vagy telefonon pontosítsuk!
Hívjon most!
Lévay Márton
projektmenedzser
Irodai azonosító: kmut1116 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Kecskeméti új építésű 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Kecskemét oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 70000000 Ft és mivel az alapterülete 101 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 693069 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Lévay Márton összes hirdetése között, vagy akár a/az Dream-Home Ingatlaniroda és Új Ház Építő Centrum összes hirdetése között is.