Eladó újszerű állapotú ház - Debrecen
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Debrecen
- Kategória:Ház
- Alkategória:Ikerház
- Alapterület:170 m2
- Telekterület:411 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2022
- Szobaszám:5
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:NY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Baraté Róbert
+36-(70)-527-4759
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ049993
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Debrecen, Eladó újszerű állapotú ház - Debrecen
Letisztult, modern luxus!
Napfényes, új építésű 170nm -es ikerház eladó Debrecen kertvárosi részén, a népszerű Liget lakóparkban.
Tágas terek, impozáns környezet, minőségi kivitelezés, amire számíthatsz az új Otthonodban.
Ha nem akarsz felújítással bajlódni és az egyetlen vágyad, hogy miután megkaptad a kulcsokat, csak élvezd az új Otthon adta lehetőségeket még hosszú évekig, akkor ez a ház Téged vár!
Az ingatlan jól átgondolt elrendezésű, így kiválóan alkalmas akár nagyobb családok részére is, hiszen a tágas amerikai konyha nappalihoz még 4 hálószoba tartozik. Minőségi, modern burkolatok kerültek minden helyiségbe, a konyha teljesen gépesített és már a harmóniában ide illő magas fényű konyhabútor is beszerelésre került. Tényleg csak Ti és a személyes tárgyaitok hiányoztok!
A földszinti részen található egy zuhanykabinnal és toalettel ellátott vendégmosdó Wellis szaniterekkel és kiegészítőkkel, valamint a konyhához egy rejtett spájz gondoskodik a rend megtartásáról.
Ma már szinte. Elengedhetetlen egy luxusháznál, hogy a szülői hálóhoz ne tartozzon saját privát fürdőszoba és gardrób. Itt ezt is megtalálhatjátok, hiszen a zuhanykabinnal felszerelt fürdőszobába csak nektek lesz bejárásotok.
Az emeleti részen még 3 kényelmes méretű hálószoba található, melyekhez egy hatalmas méretű impozáns fürdőszoba tartozik, fürdőkáddal, dupla mosdókagylóval, toalettel és bidével felszerelve. a háztartási helyiség, mosó-és szárítógéppel az emeleten kapott helyet, okos elgondolásból külön a többi egységtől, így semmilyen zavaró hatása nem lesz a gépeknek működés közben.
Padlófűtés gondoskodik a kellemes meleg hőérzetről, valamint az ingatlan sajátossága, hogy minden szoba és a nappali is klímával felszerelt. Így mindenki a saját hőérzete szerint állíthatja a hőfokot.
A füvesített, öntözőrendszerrel ellátott kert kellemes, barátságos légkört biztosít, mely kiváló helyszíne lehet a kerti sütögetésnek és a családi összejöveteleknek. a telek méretéből adódóan a 15 nm -es terasz mellett kényelmesen elférne egy medence, mely a kert ékét képezné.
Az ikerház magas műszaki színvonalon lett kialakítva, ami garantálja az új tulajdonos számára a komfortot és a kényelmet.
A Liget lakópark kínálta nyugalom és zöld környezet ideális otthont teremt, ahol minden adott a pihentető kikapcsolódáshoz.
A 28 nm -es dupla állásos garázs biztonságot nyújt a gépjárműveknek mind a téli mind a nyári napokon, de az ingatlan előtt akár még 4-5 autó is kényelmesen parkolhat. Hazaérkezve, a garázsból közvetlen bejára található a ház előszobájába, így rögtön magunk mögött tudhatjuk a hosszú napot és élvezhetjük Otthonunk kényelmét.
Ne hagyd ki ezt a páratlan lehetőséget, lépj kapcsolatba velem még ma, hogy megtekinthesd ezt az egyedülálló ingatlant!
Üdvözlettel;
Best regards:
Baraté Róbert
Ingatlanértékesítő
+36-(70) 527 4759
barate. Robert@dh. Hu
Álomház Doktor Kft.
4029 Debrecen, Csapó u. 42.
+36-(52) 789505
Www. Dh. Hu
Referencia szám: hz049993 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Debreceni újszerű állapotú 5 szobás ikerház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó ikerházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Debrecen oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 249000000 Ft és mivel az alapterülete 170 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1464706 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Baraté Róbert összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Debrecen, Csapó összes hirdetése között is.

