Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest IX. kerület (42865343)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:4 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest IX. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Csúsztatott zsalus
  • Alapterület:72 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:4
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Távfűtés
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:ÉNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Sárvári-Darai Renáta
Sárvári-Darai Renáta
+36-(30)-177-8474
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK083801
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 9. ker.


Eladó Budapest 9. kerületében, a József Attila lakótelepen, 4 emeletes csúsztatott zsalus ház 4. emeletén, egy 72 nm -es, 3 szobás lakás, beépített lodzsával!

A felépítmény 1960-as években épült, csúsztatott zsalus szerkezettel, földszint + 4 emelet szintkiosztással. Minden emeleten 3, a lépcsőházban összesen 15 lakás került kialakításra.

A társasház 2025-ben jelentős korszerűsítésen esett át. Az épület homlokzata 15 cm-es dryvit-os rendszerű hőszigetelést kapott, a lépcsőházban pedig megtörtént a gázvezetékek teljes körű cseréje. a zárt lépcsőház lakóközössége csendes, nincs olyan lakó, akivel nehéz volna az együttélés.

Az eladó lakás a negyedik emeleten található. Az ablakok hőszigetelő üvegezésű, műanyag és fa szerkezetek, redőnnyel és szúnyoghálóval szerelve. a szobák aljzata, minőségi laminált parkettával fedett, az egyéb helyiségek kerámia lappal burkoltak, ahogy a beépített lodzsa is.

Az ingatlan két szélső szobájának külső falai, 5 cm vastag hőszigetelést kaptak belülről. a szomszéddal határos szoba fala 10 cm-es, kombinált hő és hangszigeteléssel lett ellátva.

A fűtésről és a használati meleg víz-ellátásról a távhő gondoskodik. a közös költség 26. 600 Ft. /Hó, mely tartalmazza a felújítási alapot is.
Az egyéb szolgáltatók felé fizetendő díj fogyasztás alapján kerül elszámolásra.

A lakás parkra néző ablakokkal és egy beépített lodzsával biztosítja a nyugodt és kellemes közérzetet.

Kiváló infrastruktúra, zöld környezet!
A közelben minden alapvető intézmény (óvoda, iskola, orvosi rendelő, üzletek) percek alatt elérhető.

Tekintse meg és tegyen rá ajánlatot!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

89900000 Ft

Referencia szám: lk083801 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest IX. kerületi újszerű állapotú 3 szobás lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest IX. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 89900000 Ft és mivel az alapterülete 72 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1248611 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Sárvári-Darai Renáta összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kispest összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal