Eladó felújított lakás - Pécs
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:62 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Pécs
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Egyéb
- Alapterület:63 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3

Szilas Pál
+36305887235
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Pécs-kertvárosban, a Krisztina téren mecseki panorámás teljese...
Pécs-kertvárosban, a Krisztina téren mecseki panorámás teljesen felújított, 63 nm -es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó!
Energetikai besorolás: A+
A lakás különlegességei közé tartozik, hogy kertváros közepén található, erkélye csodálatos mecseki panorámával rendelkezik és déli ablakain keresztül is rengeteg fény jut be a helyiségekbe.
A lakás teljes felújításon esett át, konyhája gépesített (sütő, főzőlap, elszívó, mosógép, mosogatógép).
Az ingatlan tehermentes, azonnal költözhető.
Családok számára kifejezetten alkalmas, ide csak beköltözni kell.
A lakásról készült képek eredetiek.
További információért hívjon bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Pécsi felújított 3 szobás lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Pécs oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 57900000 Ft és mivel az alapterülete 63 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 919048 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szilas Pál összes hirdetése között, vagy akár a/az Estate & More összes hirdetése között is.