Eladó felújított lakás - Pécs (76837673)

• Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:70 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3 + 1 fél
Hagymás Péter
+36703358780
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Pécs-Kertvárosban, az Aidinger János út elején, teljeskörűen f...

Pécs-Kertvárosban, az Aidinger János út elején, teljeskörűen felújított, modern, 70 nm -es, 3, 5 szobás, erkélyes, 10/földszinti lakás eladó.
A társasház szigetelt, a lépcsőház tiszta, rendezett.

Helyiséglista: előszoba, amerikai konyha - nappali, 2 különnyíló szoba, 1 félszoba, fürdőszoba, külön wc, erkély.

Az ingatlan frissen és teljeskörűen felújított lesz, magas minőségben.
- Új műanyag nyílászárók
- Új villany és vízvezetékek
- Új fürdőszoba zuhanyzóval, új wc.
- Új beltéri és bejárati, hi-sec ajtó
- Új vízálló, laminált parketta, új hidegburkolatok.
- Új konyhabútor kerül beépítésre, gépekkel (sütő, főzőlap, elszívó, mosogatógép, hűtő)
- Új lámpák és szerelvények.
- Új vízvezetékek.
- Friss, fehér festés.
- Led világítás.

Fűtése távfűtés egyedi mérővel, rezsiköltsége kedvező.

Kiváló befektetés, mivel könnyen és gyorsan kiadható.

Közvetlen közelében található boltok, különböző üzletek, gyógyszertár, buszmegálló, iskola, óvoda.

A képek referenciaképek, ugyanebben a magas minőségben, hasonló világos színű designnal lesz elkészítve a lakás.
Várható elkészülés 2026. 06. 01.

Energetikai besorolás: A+

További információkért hívjon bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Pécsi felújított 3 egész és 1 fél szobás lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Pécs oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 62500000 Ft és mivel az alapterülete 70 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 892857 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Hagymás Péter összes hirdetése között, vagy akár a/az Estate & More összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal