Eladó jó állapotú panel lakás - Pécs (33248583)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:2 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Pécs
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:67 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:13 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Mecseki László
Mecseki László
+36-(70)-388-6071
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Alacsony rezsi, 3 szoba, hangulatos kilátás Pécs kertvárosi ré...

Alacsony rezsi, 3 szoba, hangulatos kilátás Pécs kertvárosi részén.
Pécsett, az Aidinger János utcában eladóvá vált egy kiváló állapotú, 1. emeleti lakás.

A lakás jellemzői:
- szobái laminált parkettával burkoltak
- többi helyiségben ízléses kerámia lapburkolat
- esztétikus fürdőszoba
- a konyhában beépített konyhabútor, elektromos tűzhellyel
- nyugati naplementés panoráma, erkéllyel

Néhány műszaki jellemző:
- 67 nm
- 3 külön nyíló szoba

A környezet:
- boltok, kávézó, cukrászda pár percre a lakástól
- kényelmes, jól használható tömegközlekedés
- a ház mellett ingyenes parkolás

Amennyiben igény lenne a család autója számára egy tágas garázsra az épület alatt, 14 MFt irányáron vásárolható hozzá.

Alacsony emeleti elhelyezkedése révén megfelelő választás idősebb korosztálynak, kisgyermekes családnak, akik nem szeretnének emeletre fel-le közlekedni.

A megtekintéshez időpontot telefonon és üzenetben is tudsz egyeztetni! Most is! :)

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Pécsi jó állapotú 3 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Pécs oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 54000000 Ft és mivel az alapterülete 67 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 805970 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Mecseki László összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal