Eladó jó állapotú panel lakás - Pécs (63536434)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 2 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:3 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Pécs
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:54 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:3
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:11 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Orsolics Zsolt Péter
Orsolics Zsolt Péter
+36-(20)-377-0000
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK080739
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Pécs Nagy Imre úton, 2 szobás lakás eladó!

Panel, de a jobbik fajta. Tudod ahol nem a szomszéd ébreszt reggel, hanem a napfény.

Pécsen, a Nagy Imre út csendes részén eladó egy 4 emeletes társasház 3. emeletén található, 54 m²-es, 2 szobás, jó állapotú, középső lakás.

A lakás praktikus elosztású, világos és otthonos, ráadásul az elmúlt években több kényelmi extrát is kapott, így ide tényleg csak költözni kell.
Nyári túlélőcsomag? Pipa!
A lakásban 2 db klíma gondoskodik arról, hogy a legnagyobb melegben se olvadj rá a kanapéra.

2 Külön nyíló szoba
laminált parketta
2 db klíma
saját tároló
jó állapot
10 cm-es szigetelésű lépcsőház
kedves, nyugodt lakóközösség

A környék infrastruktúrája szuper: pár perc sétára buszmegálló, iskola, óvoda, cukrászda, étterem és dohánybolt is megtalálható vagyis minden, ami a kényelmes hétköznapokhoz kell.

Ideális első lakásnak, pároknak, kis családnak vagy akár befektetésnek is.

Ne csak nézegesd, gyere és nézd meg élőben is, mielőtt más csap le rá!

43000000 Ft
Keressenek Bizalommal!
Érdeklődni. : Orsolics Zsolt + 36(20)3770000

Referencia szám: lk080739-ml FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Pécsi jó állapotú 2 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Pécs oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 43000000 Ft és mivel az alapterülete 54 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 796296 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Orsolics Zsolt Péter összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Pécs, Belváros összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal