megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:7 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Pécs
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:47 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Távfűtés
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:K
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Pallósné Hajnal Blanka
Pallósné Hajnal Blanka
+36-(30)-827-3660
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK026822
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Pécs, Eladó újszerű állapotú panel lakás - Pécs


2. emeleti 2 háló + nappali-amerikai konyhaEladó kertvárosi 47nm -es, keleti tájolású, 2. emeleti2 szoba + nappali-konyhás, prémium minőségben frissen-teljes körűen felújított, gépesített konyhával, 10/2 emeleti panellakás! Az ár tartalmazza a konyhabútort valamint az A+os top márkás vadonatúj beépített gépeket. Zanussi sütő és főzőlap. A lakás energetikai besorolása: a++a felújítás magában foglalta:-Nyílászárók cseréje modern, minőségi műanyagra-Bejárati ajtó cseréje, -Beltéri ajtók, -vízhálózat órákig visszabontása és cseréje, mosógép kiállás kiépítése-Elektromos hálózat, lakáselosztó, vezetékek teljes körű cseréje-Radiátorok cseréje-Falak kaparása, csiszolása, glettelése és festése -Aljzat kiegyenlítés-irodai kopás-állóságú, fózolt laminált parketta -Fürdőszoba, Wc és konyha minőségi lapokkal történő hideg burkolása-Legrand konnektorok és kapcsolók felszerelése, kaputelefon cseréje-lakás pontos méreteire készített minőségi konyhabútortAz ingatlan tehermenetes és azonnal költözhető! További kérdéseivel és személyes megtekintésért várom hívását!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: lk026822 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó pécsi újszerű állapotú 3 szobás panel lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Pécs oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 50 900 000 HUF és mivel az alapterülete 47 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 082 979 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Pallósné Hajnal Blanka összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Pécs, Hungária utca összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal