Eladó jó állapotú panel lakás - Pécs
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Pécs
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:52 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:4

Pallósné Hajnal Blanka
+36-(30)-827-3660
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK058792
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Pécs, Eladó jó állapotú panel lakás - Pécs
Eladó Pécs kertvárosban CSOK-ra, Start Hitelre alkalmas felújított lakás!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: lk058792 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Pécsi jó állapotú 2 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Pécs oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 42990000 Ft és mivel az alapterülete 52 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 826731 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Pallósné Hajnal Blanka összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Pécs, Hungária utca összes hirdetése között is.