Eladó felújított ház - Kecskemét (74834493)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 18 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 15 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:4 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Kecskemét
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Sorház
  • Alapterület:71 m2
  • Telekterület:150 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1982
  • Szobaszám:2 + 1 fél
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Földi Margit
Földi Margit
+36-(30)-576-9476
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Kecskemét, Hunyadivárosban csendes, kertvárosias övezetben, át...


Kecskemét, Hunyadivárosban csendes, kertvárosias övezetben, átmenőforgalomtól mentes utcában, 71 nm , 2 szintes, nappali+2 szobás sorház, saját kis kerttel, garázzsal együtt eladó.
A földszinten nappali, konyha, tároló, wc található, az emeleti részen 2 szoba és fürdőszoba lett kialakítva. Villanyvezetékek cseréltek, fűtése cirkókazánnal megoldott, az emeleten klíma lett felszerelve. 3 Rétegű, műanyag nyílászárók lettek beépítve, szúnyoghálóval, redőnnyel kiegészítve, a nappaliban nagy tolóajtón keresztül léphetünk ki a fedett, 18 nm teraszra és a zárt, lekerített, parkosított, kis oázis jellegű kertbe, mely öntözőberendezéssel ellátott.
Az ingatlanhoz tartozik még egy 17 nm saját szerelőaknás garázs, közvetlen kerti bejárással. Mind a homlokzat, mind a födém szigetelt, a ház fenntartási költsége igen kedvező.
Kiváló választás fiataloknak, kisgyermekes családoknak, de az idősebb korosztály is megtalálja a nyugodt otthont. Megtekintésért várom hívását! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Kecskeméti felújított 2 egész és 1 fél szobás sorház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó sorházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Kecskemét oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 79900000 HUF és mivel az alapterülete 71 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1125352 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Földi Margit összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal