Eladó felújított lakás - Budapest VI. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VI. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:49 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Felújított
- Hány szintes az ingatlan:3 szintes

Revolution Nagymező Kft.
+36-(70)-619-2026
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó 49 nm-es, 2 szobás, felújított lakás a 6. kerületben, a ...
Eladó 49 nm -es, 2 szobás, felújított lakás a 6. kerületben, a Weiner Leó utcában
Budapest egyik legkedveltebb városrészében, a 6. kerületi Weiner Leó utcában kínálok eladásra egy 49 nm -es, teljes körűen felújított, utcai nézetű lakást. a két külön nyíló, világos szoba praktikus elrendezésű, a terek jól kihasználhatók, így ideális otthon lehet pároknak, kis családnak vagy akár befektetési célra is.
A lakás üresen áll, ennek köszönhetően az új tulajdonos saját ízlése szerint rendezheti be és alakíthatja ki a helyiségeket. a felújítás során modern burkolatok, új nyílászárók és korszerű gépészeti megoldások kerültek beépítésre, így az ingatlan azonnal költözhető állapotban van.
A környék infrastruktúrája kiváló: néhány perc sétával elérhető a Nyugati pályaudvar, az Andrássy út, valamint számos kávézó, étterem és kulturális helyszín. a közlekedés elsőrangú — több busz- és villamosjárat, valamint a metró is könnyen elérhető.
Kiváló lehetőség mindazoknak, akik igényes, frissen felújított, két szobás otthont keresnek Budapest szívében.
Az adatok tájékoztató jellegűek! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest VI. kerületi felújított 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VI. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 59900000 Ft és mivel az alapterülete 49 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1222449 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Revolution Nagymező Kft. összes hirdetése között, vagy akár a/az MPD Hungary Kft. összes hirdetése között is.