Eladó jó állapotú lakás - Spanyolország, Las Chapas (59791638)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Las Chapas
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:55 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozatlan
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás Las Chapas


Peaceful beachsidy élő - mindenkinnyi úton - PROJEKT

Található egy békés tengerparti területen, rövid sétára a tengertől, és minden lényeges kényelmi, ez az 1 hálószobás apartman kiváló felújítási projekt erős felfelé mutató potenciállal.

Az 55 m ² -es építésű ingatlan jelenleg egy nappali, konyha, egy fürdőszoba, és egy hálószoba felszerelt szekrények. Az elrendezés lehetőséget kínál a hely újratervezésére, és egy második hálószoba teremtésére, ami jelentősen növeli mind a viszonteladási, mind a bérleti értéket.

Köszönhetően a déli fekvésű orientáció, az apartman előnyös a természetes fény egész nap. Tartalmazza továbbá a terasz és az erkély, kínál kültéri hely, amely átalakítható vonzó életmód funkciók felújítás után.

KIEGÉSZÍTŐ TEVÉKENYSÉGEK

1 hálószoba (lehetőség egy második hálószoba létrehozására)
1 fürdőszoba
Terasz és erkély
Egyedi légkondicionáló (hőszivattyú)
Emelőnyílás
Közös úszómedence
Közös kertek
A csökkent mobilitáshoz igazított külső hozzáférés

HELYZET - nagy demand TERÜLET

Egy csendes, de nagyon jól kapcsolódó területen található, rövid sétára a szupermarketek, üzletek, iskolák, orvosi központ, tömegközlekedés, kutya park, és a strand. a teljes infrastruktúrával rendelkező tengerparti helyszíneken lévő tulajdonságok következetesen vonzzák a vevőket és a bérlőket.

BERUHÁZÁSI HELYZET

Ez nem egy kulcsos ingatlan - ez egy lehetőség. a megfelelő felújítási stratégia, ez a lakás válhat egy nagyon vonzó nyaraló, hosszú távú bérleti, vagy nyereséges viszonteladási projekt.
A dél-orientáció, a felvonóhozzáférés, a medence, és a sétatávolság a strandtól a piac legfontosabb értékhordozói.
A befektetők vagy vásárlók számára, akik értéket akarnak teremteni a felújítás révén, ez az ingatlan figyelmet érdemel.

Middle Floor Apartment, Las Chapas, Costa del Sol.
1 Hálószoba, 1 fürdőszoba, 55 m ², terasz 10 m ².

Beállítás: tengerparti, közel a kikötőhöz, közel a boltokhoz, közel a tengerhez, közel a városhoz, közel az iskolákhoz, közel a. . . Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal