Eladó újszerű állapotú nyaraló - Spanyolország, El Paraiso (74467386)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:El Paraiso
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Üdülő
  • Alapterület:450 m2
  • Telekterület:980 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:5
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó nyaraló El Paraiso


A ház található, egy zárt közösség 24 órás biztonsággal, és a tervezett klasszikus építészeti stílusban. a ház azonban modern és funkcionális, a közelmúltban felújított és minden szükséges kényelmet.

A bejárat egy hangulatos előcsarnokhoz vezet, amely tágas nappaliba nyílik. Jobbra, van egy étkező, a modern konyha, és a bal, van egy relaxációs terület egy kandalló, egy kényelmes kanapé, és egy televízió. a nappaliból kiléphet egy nagy, zárt teraszra, lenyűgöző kilátással a golfpályára, a tengerre, valamint a saját kertre és medencére. a déli tájolásnak köszönhetően a ház egész nap napsütéssel van tele.

Ugyanezen a szinten van két nagy hálószoba, mindegyikben saját fürdőszobával, és egy vendég fürdőszoba. Minden hálószobában egy tágas fürdőszoba és panorámás ablakok festői kilátással. Van egy nagy séta is a szekrényben.

Az alsó szinten két tágas hálószoba, mindegyik saját fürdőszobával és közvetlen hozzáférést biztosít a kerthez. Ezen az emeleten van egy házi színház, egy borospince, egy nagy tároló és egy sétáló szekrény, valamint egy további konyha. Az alsó szint működik, mint egy külön apartman saját bejárattal.

Továbbá, a ház egy kétautós garázs, hozzáférés a zárt terasz, és egy saját kert. Az egész ház padlófűtéssel és légkondicionálóval rendelkezik Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal