Eladó felújítandó üzlethelyiség - Nyíregyháza
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Nyíregyháza
- Kategória:Üzlethelyiség
- Alkategória:Egyéb
- Alapterület:40 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Pápai Béla
+36-(20)-922-2558
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
BELVÁROSBAN BIRÓSÁG SZOMSZÉDSÁGÁBAN 2 ÜZLET ELADÓ.
Eladó 2 db üzlethelyiség a bíróság közelében – befektetésnek is kiváló!
Eladó 2 db, egyenként 16 m²-es, tégla építésű üzlethelyiség csendes udvarban, frekventált elhelyezkedéssel, a bíróság közvetlen közelében.
Összesen 32 m² alapterület- Tégla építés- Központi fűtés- Teljes közmű (jelenleg külön víz- és gázóra nincs)- Nyugodt, udvari elhelyezkedés
- Kiváló lehetőség befektetőknek! Az ingatlan igény szerint 2 kisebb lakássá is átalakítható, így kiadásra is ideális.
Jó elhelyezkedés, könnyű megközelítés.
Energetikai besorolás: tulajdonos tájékoztatása szerint folyamatban van, illetve komoly érdeklődés esetén rövid időn belül elkészíttetésre kerül
Az ingatlan azonosítója: 100090Érdeklődni: +36209222558 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Nyíregyházai felújítandó üzlethelyiség? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó üzlethelyiségről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó üzlethelyiség Nyíregyháza oldal hirdetései között.
Az eladó üzlethelyiségek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Pápai Béla összes hirdetése között, vagy akár a/az Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda összes hirdetése között is.

