Azonnal költözhető lakások Pécs (278 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 278 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (37299652)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban eladó 4/3. emeleti, déli tájolású, napfényes, másfél szobás, felújítandó állapotú panel lakás szigetelt épüle...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (71974649)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs egyik legkedveltebb városrészében, Uránvárosban kínálunk megvételre egy X/8. -Emeleti, 46 m²-es, 2 szobás, frissen felújít...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (88962359)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs belvárosában a Széchenyi tértől 1-2 percre belső udvari 24 nm-es garzon. Nagy méretű szoba, melynek egy része hálósarokna...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (79257429)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Költözz be azonnal álmaid pécsi lakásába! Pécs belvárosának közvetlen közelében, a közkedvelt Liget lakópark nyugodt, modern, c...
35 500 000 HUF
1 075 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (74423939)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécsen, a Surányi Miklós utcában eladó egy teljeskörűen felújított, földszinti, 73 nm-es, amerikai konyha-nappalis, 3 szobás, g...
85 900 000 HUF
1 176 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (25743733)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ritka lehetőség Pécs belvárosában- panorámás, napfényes lakás eladó! Pécs szívében, kivételes elhelyezkedéssel kínálunk megvé...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (35763172)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs történelmi belvárosában eladó egy mini garzon! Pécs történelmi belvárosában, a Széchenyi tértől mindössze 2 perc sétára kí...
42 900 000 HUF
1 787 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (77318739)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljeskörűen felújított lakás Pécs történelmi belvárosában! Pécs történelmi belvárosának egyik hangulatos utcájában eladó...
69 900 000 HUF
1 344 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (38513434)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
1 344 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (97997473)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 900 000 HUF
1 787 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (57194865)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetés – felújított, panorámás lakás az EGYETEMVÁROSBAN! Pécs egyik legkeresettebb részén, az Egyetemváros szívébe...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (95349833)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem, ritka vételi lehetőség! Pécsett, a Szabadság utca alsó részén, 105 nm-es, 3 szobás, dupla erkélyes, szép ...
83 500 000 HUF
795 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33178344)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs-kertvárosban, az Aidinger János úton 10/4. emeleti, 50 nm-s, erkélyes, klímás lakás eladó. Energetikai besorolás: a + A...
52 500 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (35895552)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Budai városrészében kínálunk megvételre egy 52 nm-es, két szobás, erkélyes lakást, amely egy szigetelt, rendezett tégla tá...
27 980 000 HUF
538 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (44264447)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Airbnb-befektetők figyelem! Pécs belvárosában, az Árkád közvetlen közelében eladó egy 88 nm-es, két lakásrészre kialakított, ...
79 500 000 HUF
903 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (64677576)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Kertvárosban, az Enyezd úton, jó állapotú, 51 nm-es, 2 különnyíló szobás, erkélyes, részben bútorozott és gépesített, 4/4....
42 900 000 HUF
841 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33233592)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosban, a Krisztina téren mecseki panorámás teljesen felújított, 63 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó! Energet...
57 900 000 HUF
919 047 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (77978734)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs–Rózsadombon eladó egy jó elosztású, 2, 5 szobás lakás egy 4 emeletes ház 4. emeletén Az új, műanyag, hőszigetelt, redőnyö...
41 900 000 HUF
735 087 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (86949257)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó különleges, ízlésesen felújított, 65 négyzetméteres panel lakás pécs- egyetemvárosban! Igazi kuriózum- ne hagyja ki ezt a...
69 500 000 HUF
1 069 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (38734335)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 500 000 HUF
1 069 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való azonnal költözhető lakást Pécsen?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal