Azonnal költözhető lakások (10056 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 056 db
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (47364433)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó kertkapcsolatos, belső kétszintes otthon Budapest XV. kerületében RákospalotánBudapest XV. kerületének egyik kedvelt, cse...
111 500 000 HUF
626 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47333967)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetésnek kiváló lehetőség Budapest Istvánmezőn sokoldalúan hasznosítható ingatlan. Budapest XIV. kerületének kedvelt Istvá...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44732855)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start program KÉPESEladásra kinálunk egy 29 m²-es, földszinti, hátsó kertkapcsolatos lakás a XIV. kerület Miskolci utcai...
40 500 000 HUF
1 396 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (14256333)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XI. kerületében, Kelenföld egyik legkeresettebb részén, a Bartók Béla úton kínálunk megvételre egy 59 m²-es, erkélyes,...
82 500 000 HUF
1 398 305 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39452332)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XXII. kerületében, Nagytétény csendes, lakóparki környezetében, zöldterületekkel körülvéve kínálunk megvételre egy 46 ...
68 000 000 HUF
1 478 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47745133)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kedvelt városrészében, Kertvárosban kínálunk megvételre egy 4 emeletes, szigetelt társasház 3. emeletén található, déli tá...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (61233755)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176375 hivatkozási számú komáromi társasházi lakás. Prémium hangulat,...
55 000 000 HUF
1 037 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Tatabányai tégla lakás hirdetés (17465856)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában kiadó a #179478 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. Tatabánya–Bán...
200 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (74524497)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Mosonmagyaróvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180281 hivatkozási számú mosonmagyaróvári társasházi lakás. E...
71 990 000 HUF
1 180 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (43832377)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Mosonmagyaróvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177969 hivatkozási számú mosonmagyaróvári társasházi lakás. A...
52 990 000 HUF
1 039 019 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (73544975)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180793 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Zalaege...
42 000 000 HUF
792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (93433939)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó metrómegállóhoz közeli lakás, zárt TÁRSASHÁZBAN! Budapest x. kerületében, az Üllői úthoz közel ajánlok a figyelmébe egy...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (33344277)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, napfényes 2+1 szobás lakás Rákosfalván ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest XIV. kerületében, Rákosfalván kíná...
79 900 000 HUF
1 192 537 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (72434366)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Prémium stúdió lakás a Belgrád rakparton, elegancia és érték a belváros szívében FIND the english description NELOW! ! ! Buda...
165 500 000 HUF
3 447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96573943)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
4 Szobás, panorámás, erkélyes polgári lakás a megújuló Józsefváros szívében FIND english description BELOW! ! ! Budapest VIII...
129 900 000 HUF
1 396 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (25348563)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, világos lakás Alsórákos zöldövezeti részén, Otthon Start Programra alkalmas ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest...
100 000 000 HUF
1 492 537 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (69741258)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában prémium, egyedi, a legapróbb részletekig megtervezett, modern és átgondolt életterekkel még eladók lakás...
94 500 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32349752)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
79 500 000 HUF
1 303 278 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35726747)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 nm-es, 2 szobás panellakás Budapest III. kerületének közkedvelt, jól ellátott részén. Az ingatlan egy liftes társa...
64 990 000 HUF
1 299 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (93563213)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Otthon start hitelre alkalmas LAKÁS! Eladó egy jó állapotú, 35 m2-es, 3. emeleti, klimatizált lakás a XVIII. kerületben, Bóka...
46 900 000 HUF
1 340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal