Azonnal költözhető lakások (10085 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 085 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34351344)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szuper ár/érték arány a Teleki téren! ! ! Akár befektetőknek is! A VIII. kerület egyik legfrekventáltabb részén, a Teleki tér...
84 900 000 HUF
964 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (94224442)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kisgyermekeseknek, idősebbeknek kitűnő választás! Kecskeméten a Széchenyivárosban, 2. emeleti, 3 szobássá átalakított erkélyes...
53 990 000 HUF
1 038 269 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (16445279)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
53 990 000 HUF
1 038 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36987479)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
84 900 000 HUF
964 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (46483577)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Osp*** Budapest, IX. kerület, a méltán közkedvelt sétáló Ráday utcában kínálunk eladásra egy 46 nm-es, 2 szobás, nagy belmag...
69 900 000 HUF
1 519 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (37494724)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
****Tágas, erkélyes otthon kiváló elosztással, jó lokációban**** Eladó Szigetszentmiklós kedvelt részén, a Vásárcsarnok közelé...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49757447)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VI. kerületének egyik legkeresettebb részén, a Szinyei Merse utcában egy stílusosan felújított, modern hangulatú...
114 900 000 HUF
1 532 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77643825)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületében, a Füvészkert szomszédságában, eladó egy 30 m2-es, egyszobás, igen jó állapotú, földszinti lakás. a ...
56 000 000 HUF
1 866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (36349523)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3D Virtuális Túra a hirdetésben megtekinthető! --------------------------------------------------------------------- Eladó a ...
73 000 000 HUF
1 158 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45733635)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egyedi gázfűtéses 44 nm-es 1+1 szobás lakás eladó Debrecen Nagyerdő! Leírás: Kiváló alkalom egyedülállóknak, pároknak vagy be...
46 500 000 HUF
1 056 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (63176953)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zugló egyik közkedvelt részén, az Örs vezér tere és az ikea közvetlen közelében kínálok megvételre egy 46 nm-es, 2 szobás, első...
65 900 000 HUF
1 432 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38754984)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fényben úszó terek, letisztult design és egy olyan belvárosi lakás, ahol a modern minimalizmus találkozik skandináv stílusjegye...
95 000 000 HUF
2 065 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi egyéb lakás hirdetés (44648866)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A IV. kerület közkedvelt részén, Újpest központ közelében, 10. emeleti, felújított, 71 m² alapterületű, 2+1 szobás, hallos, erk...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Devecseri egyéb lakás hirdetés (67266744)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kedvező árú, azonnal birtokba vehető lakás Devecserben - kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek Veszprém vármegyé...
13 400 000 HUF
194 202 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki panel lakás hirdetés (49449837)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vajon mi tesz egy lakást igazi otthonná?  A kényelem, ahol minden karnyújtásnyira van, és a biztonság, amit egy korszerűsített ...
55 000 000 HUF
1 018 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (47659718)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Otthon start kompatibilis, Sashalmon– XVI. kerület, Pósa Lajos utca közelében, 42 m², 1+1 fél szoba, magasföldszint, felújított...
60 500 000 HUF
1 440 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (94675773)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rákospalota szolgáltatásokban gazdag részén, átmenő forgalomtól mentes mellékutcában, kifizetett panelprogramos társasház 3. em...
73 000 000 HUF
1 158 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (28337224)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy tágas, 53 négyzetméteres, 2 szobás, 4. emeleti lakás nagy erkéllyel, Oroszlányon a Rákóczi Ferenc úton! Kis ráfordí...
32 500 000 HUF
613 207 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (22149477)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bp. , 2. Ker. Panorámás, erkélyes lakás kiadó garázshellyel a rózsakert közelében For English, please, switch panorámás, erkély...
495 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (86825983)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nincs felső szomszéd, van panoráma! Felújított 35 nm-es másfél szobás lakás azonnali költözéssel liftes házban ELADÓ! Szeretn...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal