Azonnal költözhető lakások (10084 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 084 db
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (37743339)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr-Moson-Sopron Vármegye, Győr Kisbácsa eladó három szobás tágas lakás üzlethelyiséggel, két beállóval KIZÁRÓLAG irodánk KÍN...
69 990 000 HUF
972 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (78895281)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bátonyterenye Kisterenye városrészében, kínálunk eladásra egy újszerű tetőtéri téglalakást, melynek irányára 27 000 000 Ft. Az ...
27 000 000 HUF
771 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39954747)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ngatlanközvetítőként kínálom eladásra ezt a ritka adottságokkal rendelkező, 1. emeleti, azonnal költözhető lakást a XVII. kerül...
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (17294731)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
V. kerület Lipótvárosi területén a Bajcsy-Zsillinszky úton a Nagymező utca szomszédságában egy négy szintes liftes téglaház har...
220 000 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45934794)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kiváló állapotú, használt lakást Budapest 13. kerületének szívében, Újlipótvárosban, ahol a városi élet minde...
140 900 000 HUF
1 853 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (19947384)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Diplomata negyed szélén a Terézváros szívében, 2 szobás lakás várja új tulajdonosát vagy befektetőjét! Diplomatanegyed szélén,...
83 600 000 HUF
1 326 984 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (37543377)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Stadion utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szobás, teljeskörűen felújított, loggiás lakást! További jellemző...
46 900 000 HUF
868 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (87329624)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Jósaváros, 62 nm-es, 1+2 szobás lakás, szigetelt, liftes társasház 5. emeletén jó állapotban eladó! Főbb paramét...
52 400 000 HUF
845 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (95349833)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem, ritka vételi lehetőség! Pécsett, a Szabadság utca alsó részén, 105 nm-es, 3 szobás, dupla erkélyes, szép ...
83 500 000 HUF
795 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33178344)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs-kertvárosban, az Aidinger János úton 10/4. emeleti, 50 nm-s, erkélyes, klímás lakás eladó. Energetikai besorolás: a + A...
52 500 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi egyéb lakás hirdetés (53763439)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklós központjában erkélyes, földszinti 2 szobás lakás parkos környezetben eladó. Energetikai besorolás:E Alapte...
59 500 000 HUF
1 081 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Győri tégla lakás hirdetés (33295574)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiadó igényes, újszerű lakás Győr-Révfaluban, az Audi iskola közelében Győr egyik legkeresettebb városrészében, Révfaluban, az...
400 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (35895552)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Budai városrészében kínálunk megvételre egy 52 nm-es, két szobás, erkélyes lakást, amely egy szigetelt, rendezett tégla tá...
27 980 000 HUF
538 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári egyéb lakás hirdetés (94568346)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kaposvár belvárosában, de mégis csendes, nyugodt részen, a Honvéd utcában, 62 nm-es, 3 szobás, erkélyes, 4/2. emeleti lakás ela...
38 900 000 HUF
627 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (29348743)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Uránvárosban, a Páfrány utca középső részén, 54 nm-es, felújított, 2 különnyíló szobás, erkélyes, klímás, bútorozott és gé...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (44264447)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Airbnb-befektetők figyelem! Pécs belvárosában, az Árkád közvetlen közelében eladó egy 88 nm-es, két lakásrészre kialakított, ...
79 500 000 HUF
903 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (64677576)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Kertvárosban, az Enyezd úton, jó állapotú, 51 nm-es, 2 különnyíló szobás, erkélyes, részben bútorozott és gépesített, 4/4....
42 900 000 HUF
841 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33233592)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosban, a Krisztina téren mecseki panorámás teljesen felújított, 63 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó! Energet...
58 900 000 HUF
934 920 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (77978734)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs–Rózsadombon eladó egy jó elosztású, 2, 5 szobás lakás egy 4 emeletes ház 4. emeletén Az új, műanyag, hőszigetelt, redőnyö...
41 900 000 HUF
735 087 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (29975496)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újlipótvárosban, a Visegrádi utcában eladó egy 40 m²-es, fekvő galériával kialakított, felújított, klimatizált, teljesen bútoro...
61 500 000 HUF
1 537 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal