Azonnal költözhető lakások (10084 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 084 db
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (95919895)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó igényesen felújított lakás az Ete János utcában, azonnal költözhető, teljes bútorzattal Az Ete János utcában kínálunk me...
42 000 000 HUF
711 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (17492764)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, felújított 52 nm-es tégla lakás Komlón! Kökönyös városrészben, 1. emeleten eladó erkélyes, 2 hálószoba + a...
35 400 000 HUF
680 769 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (86949257)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó különleges, ízlésesen felújított, 65 négyzetméteres panel lakás pécs- egyetemvárosban! Igazi kuriózum- ne hagyja ki ezt a...
69 500 000 HUF
1 069 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (38734335)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 500 000 HUF
1 069 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (32873527)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Különleges adottságú otthon eladó! Ha egy olyan lakást keresel, ahol a nyugodt kertvárosi hangulat találkozik a lakás kényelm...
79 500 000 HUF
1 419 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (45651184)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 3. emeleti tágas lakás, galériázási lehetőséggel! *** Eladó egy 69 négyzetmétere...