Azonnal költözhető lakások (10084 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 084 db
élő (live) videós bemutatás Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (65749837)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Mosonmagyaróvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180281 hivatkozási számú mosonmagyaróvári társasházi lakás. E...
71 990 000 HUF
1 180 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (12343856)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180423 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Zalaege...
41 900 000 HUF
790 566 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hévízi tégla lakás hirdetés (39285715)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180377 hivatkozási számú hévízi társasházi lakás. Eladó panorámá...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77353391)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Angyalföld kedvelt részén, a Kisgömb utca és a Reitter Ferenc utca sarkán eladó egy kiváló állapotú, rendkívül világos, 1. emel...
107 500 000 HUF
1 557 971 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54633794)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Világos, erkélyes lakás garázzsal Angyalföld kedvelt részén ENGLISH description BELOW! ! ! Eladó a Budapest XIII. kerületében...
107 500 000 HUF
1 557 971 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai tégla lakás hirdetés (99782782)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiskunfélegyházán eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 70 m2-es, földszinti lakás, amely azonnal birtokba vehető! Ha nem...
46 500 000 HUF
664 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai tégla lakás hirdetés (24765447)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
46 500 000 HUF
664 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (59983487)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában eladó egy 87 m²-es, nappali + 2 szobás, földszinti, új építésű prémium minőségű, amely azonnal költözhet...
130 000 000 HUF
1 511 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99411696)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33948393)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló BEFEKTETÉS! Pécs-Egyetemvárosban, a POTE-től 300m-re eladó egy 10/6. emeleti, panorámás, teljeskörűen felújított és áta...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78183973)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium garzonlakás eladó a XIII. kerület legkedveltebb részén panorámás terasszal, teljes bútorzattal, teljeskörű felújítással...
75 000 000 HUF
1 744 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (99755624)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vörösvári úton felújított 3 nagy szobás 68nm 1. emeleti panel lakás ELADÓ! Ha központi helyen szeretne ingatlant a III. kerület...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74773397)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó csendes, világos lakás az Örs vezér tere közvetlen közelébenEladásra kínálunk a XIV. kerület kedvelt részén, a Kerepesi ú...
59 900 000 HUF
1 460 975 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (19327534)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ár alatt! AZONNAL költözhető családi otthon Dunakeszi alagligetben NE maradjon le róla! 83, 9 M Ft. Dunakeszi egyik legkeres...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33934332)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó nagypolgári lakás a II. kerület, Víziváros kedvelt utcájában Teljeskörűen felújított, 121 m²-es, első emeleti nagypolgári...
155 000 000 HUF
1 280 991 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (38863544)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi központi kertvárosi részén, csendes és nyugodt környezetben eladó egy egyedi kialakítású, 82 nm-es földszinti lakás. ...
95 000 000 HUF
1 158 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (52573779)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi egyik legkedveltebb részén, a Barátság úton kínálok megvételre egy azonnal költözhető és kiváló adottságokkal rendelk...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (47267212)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető kis lakások / autóbeálló / terasz / KERTAkár saját részre akár befektetésre kiváló választás! II. kerület F...
79 900 000 HUF
2 159 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (78998796)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabányán egy első emeleti, 36m2-es, jó elosztású 1+1 félszobás, közepes állapotú lakást, amely kíváló választás lehet e...
37 500 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (24647378)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Őrmezőn Kérő utca 1. emeleti, felújított, loggiás lakás! Eladásra kínálok Őrmezőn, a Kérő utcában egy 52 m²-es, 1. emeleti, nap...
89 500 000 HUF
1 721 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?