Azonnal költözhető lakások (9933 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 933 db
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (53449299)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Baja belvárosában eladó hőszigetelt, felújított, 2 szintes, 206 m2-es sorház jellegű lakás külön épületben 1 szobás, fürdőszobá...
95 000 000 HUF
461 165 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (28932197)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó dunai panorámás tégla lakás Paks központjában! AZ ÉPÜLET: -4 szintes társasházi épület 4. emeleti, 55 m2-es lakása. M...
42 490 000 HUF
772 545 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (74533254)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XI. kerület, Gellérthegy – belső kétszintes, kertkapcsolatos lakás különálló épületben A Gellérthegy belső, csendes részén, a ...
349 000 000 HUF
1 866 310 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Paksi tégla lakás hirdetés (94245344)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiadó dunai panorámás tégla lakás Paks központjában! AZ ÉPÜLET: -4 szintes társasházi épület 4. emeleti, 55 m2-es lakása. M...
175 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57529332)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó lakás a XIII. kerületben, a Marina parton legfelső szint, nagy terasz, gyors költözés! Budapest XIII. kerületének egyik l...
168 000 000 HUF
2 024 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68592757)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy újszerű, 2009-ben épült, kertkapcsolatos lakás a Ciprus utcában, kiváló közlekedéssel és infrastruktúrával! A lakás...
92 500 000 HUF
1 445 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31354349)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, azonnal költözhető 2 szobás lakás eladó a Teleki László tér közelében! Megvételre kínálunk egy 49 m²-es, praktiku...
66 000 000 HUF
1 346 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53774744)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 58 m² + dupla galériás, frissen festett, amerikai konyhás, egy légterű lakás a VI. kerület szívében. A lakás különl...
77 900 000 HUF
1 343 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (19323843)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A méltán kedvelt VI. kerület szívében, a Vörösmarty utcában 3. emeleti kiváló állapotú, modern, teljesen berendezett, gépesítet...
139 900 000 HUF
1 488 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (53554817)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében, a Hunyadivárosban, Mátyás király körút közelében eladó egy 2 szobás, 46 nm alapter...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (17544744)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kecskeméten eladó egy 2+1 szobás, teljesen felújított téglalakás. Jellemzői: - Belvároshoz közeli - 2. emeleti - 2+1 szobás (57...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (95694732)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a belváros szélén eladó, téglaépítésű szigetelt társasházban, 1. emeleti klimatizált erkélyes lakás, garázzsal és s...
75 000 000 HUF
815 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33936843)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros kedvelt részén eladó egy 54 nm-es, teljes körűen felújított lakás. a tulajdonos külföldre költözik, így most egy...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (86959674)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, panorámás lakás Kertvárosban a Tildy Zoltán utcában! Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosának kedvelt részén, a T...
40 900 000 HUF
1 048 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Győri tégla lakás hirdetés (66357617)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros közeli, felújított és állatbarát lakás kiadó! Egyedi lakásban élhet, ha ezt választja. a ház történelmet ír annak mi...
260 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (41574883)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas otthon, kilátással – 3 szobás lakás a Szentpéteri-kapuban! Miskolc egyik legpraktikusabb részén, a Szentpéteri-kapu elej...
36 000 000 HUF
493 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77753944)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Malomszög utcában, egy liftes társasház 9. emeletén várja új lakóját ez a teljes körűen felújított, 35 m²-es lakás. Miért fo...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (97234893)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű modern lakás eladó a Bodó-lakópark 4. Ütemében. Miért válassza a Bodó-lakóparkot? Azonnal költözhető: a 4. Ütem 12...
74 100 000 HUF
962 337 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (47159175)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Tinódi utcában első emeleti, felújított, 77 nm-es lakás, két garázzsal együtt eladó, amiket az ár tartalmaz. Je...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94439152)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Kizárólag Nálunk! *** Budapest XIII. kerület, Újlipótváros egyik legkeresettebb utcájában, a Csanády utcában prémium minőség...
116 300 000 HUF
1 971 186 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal