Azonnal költözhető lakások (9909 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 909 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72661671)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők FIGYELEM! Agora Tower irodacenternél, Göncz Árpád Városközpont metró megállójához közel elaldó felújítandó, alakíth...
61 900 000 HUF
1 085 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (31774387)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy vezetékig felújított 3szobás lakást a Margit körúton. Az ingatlan egyik szobája páratlan panorámával rendelkezik a Mátyás templomra. Tehermentes azonnal birtokba vehető, képen látható bútorok az inagtlan vételárát képezik
129 900 000 HUF
1 829 577 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (52456474)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében, rendezett társasházban, közkedvelt Szárnyas utcában első emeleti, 29 m²-es, 1 szobás, előszobáva...
47 990 000 HUF
1 654 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (73527993)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rendezett, kulturált társasházban kínálunk megvételre egy 52 m²-es, földszinti, 8 m²-es erkéllyel rendelkező tégla lakást, amel...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (39342777)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Nagyerdő alján vár téged egy igazi gyöngyszem, amely tökéletes választás lehet egyetemisták számára, akik nemcsak...
44 990 000 HUF
1 046 279 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (79323394)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Széll Kálmán utcában egy 53 nm-es, kétszobás, déli fekvésű, erkélyes téglalakás a harmadik emeleten. a lakás átlagos ál...
35 400 000 HUF
667 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (17314344)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ha Ön nagyobb család számára keres kényelmes, azonnal költözhető lakást, amire nem kell költeni semmit mert gyönyörű állapotban...
72 000 000 HUF
808 988 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35829925)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy kiváló adottságokkal rendelkező lakást Nyíregyháza kedvelt részén, a Toldi utcán. Az 54 m²-es, 2 szoba + ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94553213)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szoba étkezős, közepes állapotú lakást! További jellemzők:- műanyag ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (92427494)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Hímes városrészén, a Városmajor utcában eladó egy 62 m²-es, 2+1 szobás, első emeleti lakás. A lakás műanyag nyílás...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (23322442)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza, Hímesben a Városmajor utcában eladásra kínálok egy 62m2-es, 2+1 szobás, első emeleti lakást! További jellemzők:- m...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (52846424)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Korányi-kertváros közkedvelt részén eladó egy 61 nm-es, nappali + 2 szobás lakás, szigetelt, téglaépítésű, négyszintes, lifte...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (67697995)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Kosbor utcán tégla építésű, liftes társasházban, 1. emeleti, Nappali + 2 szobás, erkélyes, Azonnal költözhető, 61...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (58322676)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békés vármegye, Békéscsaba belvárosi részén, az Andrássy úton kínálok megvételre egy 67 m²-es, teljes körűen felújított, erkély...
56 900 000 HUF
849 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (53737237)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Maroshegyen a Rádió utcában eladó 2 szobás téglalakás! 3. emeleti, 2 szobás, világos, napfényes lakás eladó, tégla építésű tár...
44 780 000 HUF
861 153 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (79357149)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen-Belvárosban, a Wesselényi városrészben, hőszigetelt társasházban, 1. emeleti, 40 m2-es, 1 szobás, mért fűtéses lakás e...
50 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27461227)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 2 szobás panel lakás! III. Békásmegyer hegy felőli részének egyik legjobb részén, a Csobánka tér közelében, normáli...
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43388225)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern városi élet a corvin negyed közvetlen KÖZELÉBEN Eladó egy félemeleti, világos, 36 nm-es lakás Budapest egyik legdinamik...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76429899)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern garzon a Corvin-negyed közelében Eladó egy 27 nm-es, világos félemeleti lakás a Corvin-negyed közelében, dinamikusan fe...
37 500 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47433683)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern belvárosi élet a corvin negyed SZÉLÉN 35 nm-es, újépítésű hangulatú lakás – baross UTCA Eladó egy félemeleti, világos, ...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal