Azonnal költözhető lakások (10005 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 005 db
Eladó Váci panel lakás hirdetés (44456837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vácon, a Dunakanyar legszebb barokk városában, kínálunk megvételre egy 52 nm-es, két szobás, összkomfortos, erkélyes, első emel...
58 000 000 HUF
1 115 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (48465827)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panel lakás Debrecenben, a Gyergyó utcán – villamosvonalon, belvárosközelben! Debrecen egyik keresett, jól megközelíthet...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (19343537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszló központjában 2 szobás lakás eladó! Jellemzői: - 54 nm-es - 1. emeleti - 2 szoba, étkező, konyha, spajz, kádas...
47 900 000 HUF
887 037 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (91583435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán az Érkert peremén, az Aldi közelében, eladó egy földszinti 71 nm-es, 2 szobás jó állapotú tégla ( szigetelt ) fala...
31 990 000 HUF
450 563 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (84463537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Érkert övezetében a Deák Ferenc utcán, eladó egy 3. emeleti 55 nm-es, 2 szobás, tégla ( szigetelt ) falazatú lakás....
36 990 000 HUF
672 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Győri tégla lakás hirdetés (54243987)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, egyedi nagypolgári luxuslakás kiadó a belváros közvetlen közelében A város szívétől mindössze 3 perc sétára, mégis n...
500 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (87934244)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sopronban a történelmi belvároshoz közel, földszinti, 43 nm-es, külön étkezős, elektromos fűtőpaneles lakás eladó. Saját udvari tároló. Közelben üzletek, iskolák. Az elkerülő is pár perc alatt elérhető. a lakás azonnal költözhető. Irányár: 37, 78 M Ft +36 (20) 9397 745
37 780 000 HUF
878 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki tégla lakás hirdetés (49739282)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Ingatlan beszámítási lehetőség! Balatongyörök egyik legkedveltebb részén, a Panoráma Hotel és a Soós-öböl szomszédságában elad...
99 500 000 HUF
742 537 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (36927332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egész évben holiday WELLNESSEL! FANTASZTIKUS lehetőség partközeli, 71-es út alatt balatonfüreden, korrekt, elérhető áron! 2 S...
88 200 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (32593635)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi, újszerű, panorámás lakás ELADÓ! Sopronban a Pihenőkereszti lakóparkban, újszerű, liftes, igényes lépcsőházban, 2 emelet...
92 900 000 HUF
1 206 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (92799797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakáskulcs ingatlan, és hitel iroda eladásra kínálja az alábbi ingatlant. RITKASÁG a piacon, minden helyiség ablakos, sőt els...
55 500 000 HUF
1 067 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (93326463)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas polgári lakás Sopron belvárosában! Sopron szívében, a belvárosban eladó egy 97 nm-es, 3 szobás, különleges hangula...
74 900 000 HUF
772 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tihanyi tégla lakás hirdetés (35433918)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Áron ALUL! ! ! HA szeretne egy tihanyi, vízparti panorámás ingatlant, az utolsó lehetőségek EGYIKE! Egy igazi csodálatos, ví...
75 000 000 HUF
1 363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szántódi tégla lakás hirdetés (47246712)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A siófoki Lakáskulcs-direct Ingatlan és Hiteliroda kínálatában: Szántódon a  szabadstrandnál, azonnal birtokba vehető, új épít...
94 900 000 HUF
1 265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (98661344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A siófoki Lakáskulcs-direct Ingatlan és Hiteliroda kínálatából:  Siófok központjában lévő tégla építésű társasház első emeleté...
49 990 000 HUF
1 190 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (89393725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi lehetőség, festői dunai panoráma Budapest II. kerület, Árpád fejedelem útján. Eladó a II. kerületben (Újlak), a Duna-p...
115 000 000 HUF
1 513 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (77496628)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2