Azonnal költözhető lakások (10000 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 000 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (13275988)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza kórház vonzáskörzetében, a Kert utcán magas földszinti lakás eladó. Jellemzői: - 1+1 szoba, konyha, közlekedő, f...
42 000 000 HUF
792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53793378)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belvárosában várja új tulajdonosát egy 2 szobás, kényelmes lakás! Ha Debrecen belvárosában keresel egy olyan lakást,...
56 900 000 HUF
1 053 703 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (36293454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! A képeken is látható berendezést, gépesítést, interiort tartalmazza az ár! Budapest I. kerületében, Gel...
199 990 000 HUF
2 352 823 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (59857814)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, 2 szobás, 40 m²-es lakás eladó liftes Bauhaus házban! Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő részén, a...
83 900 000 HUF
2 097 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (36466334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Csendes, kertvárosi övezetben kínáljuk eladásra ezt kellemes, jó hangulatú otthont. Amit tudni érdemes: ✅ 69 nm-es társasház...
103 500 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (29933373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern, erkélyes lakás Debrecen belvárosában – azonnal költözhető! Debrecen belvárosának szívében, újépítésű, liftes tá...
74 900 000 HUF
1 741 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34525949)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető otthon vagy remek befektetés a nyíregyházi víztorony KÖZELÉBEN! Nyíregyháza kedvelt részén, az Állomáshoz ...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (23262344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Toldi utcán szigetelt, liftes társasház 7. emeletén kínálok eladásra egy 55 m²-es, kiváló elosztású lakást. Főbb ...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (93334494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
✅Eladó igényesen felújított, erkélyes, napfényes, 4 szobás lakás a Városliget közvetlen közelében! Eladásra kínálok egy 73 m²...
94 900 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (48233215)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tulajdonostól a XV. kerületben 53 nm-es 1 +2 félszobás panellakás ELADÓ! Az ingatlan a 8. emeleten található. a ház rendezett ...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33835922)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, világos 3 szobás otthon Óbuda szívében – Vörösvári út Ha egy azonnal költözhető, jól szervezett, értékálló lakást ...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (95377726)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Salgótarján, Napsugár lakótelepen eladásra kínálok egy 2. emeleti, erkélyes, távfűtéses, parkettás lakást, a csatolt fotók alap...
19 500 000 HUF
367 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38371375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos, teljesen felújított lakás a Thököly úton azonnal költözhető! Kiváló elosztás, minőségi felújítás, remek közleke...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (56784949)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás, költözhető lakás a New York Kávéház közelében világos, jól kihasználható tér 35 m²-enEladó egy 35 m²-es, galériás, az...
61 000 000 HUF
1 742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53433135)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
94 M²-es, luxus kivitelű, 3 hálószobás design lakás a belváros szívében, a Szervita tér mellett – teljes berendezéssel, azonnal...
178 000 000 HUF
1 893 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73694436)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a 7. kerületben, a Városligethez közel sportos embereknek! Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 77 nm-es, 2 szobás la...
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74517874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy teljes körűen felújított, azonnal költözhető lakás a Corvin Plazánál! a 8. kerületben kínálunk eladásra a Corvin Plaz...
84 900 000 HUF
1 632 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37453843)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern otthon Angyalföld szívében – azonnal költözhető, erkélyes lakás újépítésű lakóparkban! A XIII. kerület közkedvelt részé...
131 750 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (25237968)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás panellakás Zugló kedvelt részén – Nagy Lajos király útja Zuglóban, a Nagy Lajos király útján, rendezett, liftes ...
72 900 000 HUF
1 301 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (59757954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a x. kerületben 3 szobás, földszinti panel lakás azonnali költözéssel! Eladó Budapest x. kerületében egy 3 sz...
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?