Azonnal költözhető lakások (9900 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 900 db
Kiadó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (99764722)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiadásra kínálunk egy modern, teljesen bútorozott és gépesített, 57 m²-es (nappali + 1 hálószobás) lakást Budapest kedvelt, új ...
322 173 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári tégla lakás hirdetés (52787733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tiszavasvári belvárosában azonnal költözhető, földszinti lakás és garázs eladó! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Földszinti ...
16 500 000 HUF
270 491 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Péceli egyéb lakás hirdetés (97863373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk egy kivételes lehetőséget a Pesti úton. Ez a 69 négyzetméteres, kétszobás + nappali konyhás lakás ideális...
56 500 000 HUF
807 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (67628973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi utcában, panel építésű, szigetelt, liftes társasházban nagy konyha-étkezős, 2 külön nyíló szobás, 55 nm-es,...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (45494545)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon a Duna és a Rákos-patak között panorámával és naplementével A XIII. kerület szívében, Angyalföld és Vizafogó találkozás...
79 800 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77366769)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIII. kerületében, Újlipótváros egyik kedvelt utcájában kínálunk eladásra egy 44 m²-es, világos, 2 szobás lakást, amel...
73 900 000 HUF
1 679 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34932574)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás eladó Budapest frekventált részén Kerepesi út Eladó egy 1. emeleti, amerikai konyhás nappali + 1 külön szobás...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29449733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vörösvári úton felújított 3 nagy szobás 68nm 1. emeleti panel lakás ELADÓ! Ha központi helyen szeretne ingatlant a III. kerüle...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (48497349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy szuper kis garzonlakás, melynek vételára 22 000 000 huf. a meghitt otthon azok számára ideális, akik egy új vagy első...
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (12727373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hárshegy azonnal költözhető újépítésű luxuslakás, teljes berendezéssel, garázs és tároló lehetőséggel! II. kerület csendes nyu...
450 000 000 HUF
3 082 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (37328652)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
12. kerület farkasvölgy természetközeli otthon prémium minőségben, azonnal KÖLTÖZHETŐ! A 12. kerület egyik legzöldebb, legnyu...
187 900 000 HUF
1 295 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43768723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Hárshegy azonnal költözhető újépítésű dupla lakás, teljes berendezéssel, több mint 500 nm saját használatú kerttel, garázs és t...
1 066 800 000 HUF
4 354 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (26773837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (83639576)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47433592)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás eladó Budapest frekventált részén Kerepesi útEladó egy 1. emeleti, amerikai konyhás nappali + 1 külön szobás, ...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47122797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Három szobás lakás BELSŐ-ERZSÉBETVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 89 nm-es, ...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77932333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, erkélyes, nagypolgári LAKÁS! Budapest VIII. kerületében, a Palotanegyedben kínálok megvételre egy 96 nm-es, kétsz...
103 900 000 HUF
1 082 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (93478454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen, Vénkert városrészében kínálunk eladásra egy igazán különleges, 71 nm-es, lakást, amely tökéletes választás családosok...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Debreceni tégla lakás hirdetés (47693953)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen egyik kedvelt, jól megközelíthető városrészében kiadó egy 43 m²-es, teljesen felújított lakás, fiatal pároknak vagy eg...
180 000 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi tégla lakás hirdetés (32814748)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőséget kínálunk családosok számára, akik új otthonra vágynak! a Nógrád vármegye szívében, Jobbágyiba...
21 900 000 HUF
365 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal