Azonnal költözhető lakások (10054 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 054 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (97877531)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxuslakás a BELVÁROSBAN! ! ! BELVÁROSI luxus ÉLETÉRZÉS Budapest v. kerület | nyáry pál utca, a Crouy-Chanel-Semsey-bérház. ...
249 900 000 HUF
2 807 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44959677)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi lakás saját, 140 m²-es belső udvarral. Budapest XIV. kerületében, a Reiner Frigyes Park lakóparkban Kiemelten keres...
109 800 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (49285548)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XIII. kerület, Váci út – mégis a nyugalom jellemzi a lakást Van az a lakás, ahová belépsz… és hirtelen lelassulsz. E...
144 900 000 HUF
1 725 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (23633343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó erkélyes lakás az Avas III. Ütemében – kiváló elhelyezkedés! Miskolcon, az Avas III. Ütemében, a spar áruház mögött, eg...
18 900 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (62429875)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Extra ajánlat! Kiadó VI. kerület, Paulay utcában, a Liszt Ferenc tértől pár lépésre, egy 3 szobás, dupla erkélyes modern telje...
415 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (54773197)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiadó VI. kerület, Paulay utcában, a Liszt Ferenc tértől pár lépésre, egy 3 szobás, erkélyes modern lakás! Kereső ügyfeleink ...
1 000 EUR/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (84235179)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Baja belvárosában eladó hőszigetelt, felújított, 2 szintes, 206 m2-es sorház jellegű lakás külön épületben 1 szobás, fürdőszobá...
95 000 000 HUF
461 165 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (84683472)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szentháromság tér - ritka lehetőség, kiváló BEFEKTETÉS! ! ! Baja főterén eladó 91 m2-es, 3 szobás 1. emeleti tégla lakás saját ...
49 990 000 HUF
549 340 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (33528933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budai hegyekre panorámás, 61 nm 2 szobás, erkélyes, csendes, világos azonnal költözhető lakás ELADÓ! A József Attila lakótelep...
69 900 000 HUF
1 145 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69777514)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium garzonlakás eladó a XIII. kerület legkedveltebb részén panorámás terasszal, teljes bútorzattal, teljeskörű felújítással...
75 000 000 HUF
1 744 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74123335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető teljesen felújított napfényes tágas lakás várja első lakóit vagy befektetőjét. Főbb adatok: Alapterület: 7...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23967353)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Füredi úton kínálunk megvásárlásra egy 71 nm-es, tágas konyha-étkező + 3 szobás, 5. emeleti, átlagos állapotú la...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (85623446)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert frekventált részén, a Lidl közvetlen közelében eladó egy 54 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás lakás egy re...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (53585438)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában a Füzes utcában egy földszinti, 49 nm-es, rendezett lakásAz ingatlan jó elosztású, egyedi konyhabú...
46 990 000 HUF
958 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (93474968)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Közvetlen tóparti panellakás győr-szabadhegyen - alakítsd át álmaid otthonává! Kivételes lehetőség Győr egyik legkedveltebb, ...
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (69743744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hangulatos lakás, fedett terasszal Győrben! Eladó Győr egyik csendes, nyugodt részén egy 2 szobás lakóház, ami igazán barátság...
62 000 000 HUF
525 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (65251942)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Győr Belvárosában, kiváló elhelyezkedésű, 2 szobás klímás lakás! Eladásra kínálunk egy tágas, világos azonnal költözhet...
60 850 000 HUF
881 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (43791393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr-Belvárosi, panorámás családi fészek eladó! Győr egyik legkedveltebb parkjánál, a Bisinger-sétánynál eladó egy bruttó 92 ...
79 500 000 HUF
1 074 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (32325399)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr Belvárosában eladó 2 szobás, jó állapotú nagypolgári lakás, liftes társasházban! Győr történelmi belvárosában kínálok el...
89 800 000 HUF
1 081 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (73373829)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5