Azonnal költözhető lakások (10053 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 053 db
Eladó Pomázi tégla lakás hirdetés (56338382)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pomázon, a Balassi Bálint utcában, Eladó egy háromszintes sorházi lakás, kertkapcsolattal, és garázzsal! ! ! Elosztásának kösz...
94 000 000 HUF
717 557 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78499873)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lakás tökéletes választás lehet azok számára, akik a város központjában keresnek felújított ingatlant, de mégis csendes körny...
47 500 000 HUF
1 484 375 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59344948)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 500 000 HUF
1 484 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37638837)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt a Ligetváros kedvelt részén található, 2. emeleti, 26 m²-es, egyszobás + külön kony...
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (48213313)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Elegáns, teljes körűen felújított lakás Budapest történelmi belvárosában*** Budapest egyik legértékesebb lokációjában, az v...
189 000 000 HUF
2 362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (49323353)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó prémium minőségben felújított lakás Budapest XII. kerületében, az Istenhegyi úton Budapest egyik legkedveltebb, zöldövez...
160 000 000 HUF
2 191 780 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95497668)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó fiatalos, galériás lakás a belváros szívében - Jósika utca VII. kerületEladásra kínálunk egy 37 m²-es, állógalériás, hang...
45 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29698423)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakást kínálunk Budapest exkluzív lakóparkjában, a Marina parton! A lakónegyed korszerű, alacsony költséggel fenntartható lak...
109 990 000 HUF
2 156 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45698423)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium penthouse lakás eladó Debrecen belvárosában! Debrecen belvárosában kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, exkluzív ...
299 000 000 HUF
2 120 567 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33939347)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Árpád Utcán Azonnal Birtokba Vehető, 51 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt tégla építésű társashá...
40 750 000 HUF
799 019 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (37735743)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerületében, a Drégelyvár utcába kínálok eladásra egy 71 m²-es, három különnyíló szobás lakást egy rendezett, tíze...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54658212)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
** Eladó egy hangulatos, galériás 28 m²-es lakás Budapest kedvelt városrészében ** Budapest egyik csendes, ugyanakkor kiváló k...
47 900 000 HUF
1 710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43912563)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 500 000 HUF
1 484 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33848471)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 500 000 HUF
1 484 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33478725)
5 hónapja a megveszLAK-on