Azonnal költözhető lakások (10028 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 028 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (98394187)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fedezze fel új otthonát Budapest 21. kerületének szívében, Csillagtelepen! Ez a kiváló állapotú, használt lakás ideális választ...
108 000 000 HUF
1 136 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Büki tégla lakás hirdetés (27239247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az ország egyik legnépszerűbb fürdőhelyén, Bükön, a termálfürdőtől 3 km-re kínálunk eladásra egy nappali + 3 szobás, 87 nm-es, ...
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vasvári tégla lakás hirdetés (52793443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Vasváron egy 59 nm-es, kétszobás, harmadik emeleti, erkélyes téglalakás. A lakás kifogástalan állapotban van, pár éve a ...
40 500 000 HUF
686 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39222546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belső kétszintes lakás eladó a IX. kerület, Rehabilitációs részén. Lakás: - 123 m² lakás alapterülete (erkély és terasz nincs...
195 000 000 HUF
1 585 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44695938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó újszerű, világos lakás erkélyes – nappali + 2 hálószoba, dupla fürdőszoba Budapest egyik közkedvelt, dinamikusan fejlődő...
114 900 000 HUF
1 552 702 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (36539486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy nagyszerű ingatlan a város joggal népszerű belvárosában a Ráday utcában. Az ingatlan 90 nm-es, belső kétszin...
147 000 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (28233348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 42 m²-es lakás Érd Dombosvárosban -Hasznos alapterület: 42 m² -Elhelyezkedés: földszinti, akadálymentes megközelítéssel ...
45 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (56886953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalaegerszeg belvárosában, kiváló elhelyezkedéssel kínálok megvételre egy 61 m²-es, erkélyes lakást egy liftes, szigetelt társa...
47 000 000 HUF
723 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54443182)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XIV. kerületben, Herminamezőn keresi új tulajdonosát egy hangulatos, extrém kialakítású tégla lakás - nettó 57 nm (bruttó 75 ...
74 200 000 HUF
989 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (84659993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Városi kényelem + zöld nyugi = szilaspark Ha egy világos, jól átgondolt, élhető lakást keresel Budapesten, akkor figyelj A XV....
99 500 000 HUF
1 105 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (82356423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a x. kerület népszerű részén kínálunk megvételre egy átlagos állapotú, tégla építésű lakást. - 52 Nm lakótér - 2. ...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44773376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ebben a lakásban minden részlet azt a benyomást kelti, hogy jó ide megérkezni. Belépve azonnal érezhető a frissesség, a tisztas...
80 900 000 HUF
1 304 838 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói tégla lakás hirdetés (74463798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tisztelt Érdeklődő! Makón, a Liget Lakóparkban jelenleg is zajlanak azok az átalakítási és felújítási munkálatok, amelyek egy...
32 900 000 HUF
822 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (48333439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécsen a Felsővámház utcában eladó egy 27 négyzetméteres garzon lakás. Teljeskörű felújításon esett át a villamoshálózattól egé...
19 650 000 HUF
677 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi tégla lakás hirdetés (47278325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vas vármegyében az osztrák határtól autóval 15 percre Körmenden eladóvá vált ez a nettó 34 nm-es, egy szoba, konyha, fürdővel e...
5 500 000 HUF
137 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34355133)
6 hónapnál régebbi hirdetés