Rendezés:

Összes találat: 2 db
Cserélhető Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (12555378)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében csendes utcában, egy 22 nm-es 1. emeleti galériás garzon lakás. A lakás egy galériás szobából, ...
29 990 000 HUF
1 363 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (92442931)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
1 359 090 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 2 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Cserélhető Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (28345934)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 2
XVI. kerület, Mátyásföldi részén, csöndes mellékutcában eladó, ikerház 480nm-es telken. Lakóterület közel 50nm: szoba, étkező-...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (34291593)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Budapest XVI. kerületben eladó egy háromszintes ikerházfél szintenként ablakos fürdőszobával és egyállásos garázzsal. (2026 Már...
118 900 000 HUF
808 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48662942)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 6
Eladó 3 szintes, 6 szobás családi ház Sashalmon, Lillafüred utca XVI. kerület, Sashalom, Lillafüred utca csendes, kertvárosia...
129 000 000 HUF
806 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (41739331)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 10
Eladó egy ikerház Budapest XVI. kerületében, Cinkotán, amely tökéletes választás családok számára. Az ingatlan kiváló állapotba...
189 900 000 HUF
1 055 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (54497876)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 484 m2
Szobaszám: 4
Minden ajánlatot közvetítünk. Jöjjön és nézze meg ezt a kényelmes, energiatakarékos otthont gondozott kerttel, dupla garázzsal...
239 000 000 HUF
1 195 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (45936565)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 262 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy prémium kategóriás Budapesti családi ház, amely Balatoni ingatlanra is cserélhető értékegyeztetéssel Modern családi h...
260 000 000 HUF
992 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34958333)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bp. 14. Ker. Zugló 36nm önkormányzati vízórás szobakonya 14m ft Zugló központ, Utcai (világos Déli panorámás), száraz. Burkola...
14 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39227375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy felújított, jó állapotú, beköltözhető kis lakás. a társasház újszerű és tégla építésű. Budapest 6. kerületében, a bel...
49 000 EUR
1 172 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi egyéb telek hirdetés (68494728)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2284 m2
Szobaszám: n/a
Csepel Háros részén kínálom megvételre ezt a 2 utcára nyíló telket, mely összesen 2284 nm-es. Közművek a telken belül, illetve...
24 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64917539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Elcserelnem budapest 8. Ker Danko utcai megujjulo magdolna negyedben levo 56nm es oszkomfortos onkormanyzati ketszobas erkelyes...
25 000 000 HUF
446 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44773639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakáscsere, az értékkülönbözetet kifizetjük. Xiii. kerületi zöldövezeti téglaházban, Rákos-patak közeli, napfényes, klímás, jó...
26 900 000 HUF
420 312 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (78469746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 474 m2
Szobaszám: 2
Eladó Csepel-Háros városrészében családi ház KEDVEZŐ ár! Kedvező rezsiköltség! ZÖLDÖVEZETBEN! Csepel-Háros városrészben, a Cs...
49 000 000 HUF
1 139 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (66883915)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel központjához közel 5. emeleti, 46 nm-es, körbejárható 2 szobás lakás ablakos konyhával, egyedi mérős távfűtéssel, klímáv...
51 900 000 HUF
1 128 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (57427659)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kinálok Újpalotán egy 35 nm-es1+1 szobás első emeleti, távfűtéses lakást, 10 emeletes liftes társasházban. A lakás ab...
52 900 000 HUF
1 511 428 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (68878732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ingatlan közvetítők kérem ne keressenek! ! ! ! ! ! ! Elsősorban csere érdekel. Vidék, nagyobb esetleg kertes ingatlan esetén m...
54 900 000 HUF
1 614 705 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37297844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XX. kerület Baross utcában, 2. emeleti két szobás gázfűtéses klímás lakás eladó. Teljes felújításon esett át. a társas...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (6945123535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapesten a XXI. kerületben eladó egy 61nm-es, 2 és félszobás, első emeleti, öröklakás. a ház belülről teljesen fel lett újítv...
55 000 000 HUF
901 639 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (93478935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
3 Szobás, erkélyes lakás a Nyuszi sétányon eladó! XXI. kerületben új tulajdonosát várja ez a csodálatos környezetben találhat...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való csere ingatlant Budapest X. kerületben?

Mi az az ingatlancsere?

Az ingatlan csere lényege, hogy két fél nem külön eladási és vételi ügyletben gondolkodik, hanem a saját ingatlanát egy másikra cserélné. Budapest X. kerületben is előfordulhat, hogy valaki gyorsabban és egyszerűbben szeretne megfelelő cserepartnert találni, ezért az ingatlancsere jó megoldás lehet, ha mindkét oldalon hasonló igény találkozik.

Mikor jó megoldás a lakáscsere Budapest X. kerületben?

A lakáscsere leginkább akkor jön szóba, ha valaki más méretű, más elhelyezkedésű vagy kedvezőbb fenntartású ingatlanba költözne. Budapest X. kerületben ez különösen akkor lehet praktikus, ha valaki a városon belül váltana kisebb vagy nagyobb lakásra, esetleg kedvezőbb környéken keresne új otthont.

Mikor lehet előnyös a házcsere Budapest X. kerületben?

A házcsere jó megoldás lehet akkor, ha valaki családi házból lakásba költözne, vagy éppen nagyobb kertet, más környezetet, jobb elhelyezkedést szeretne. Budapest X. kerületben is gyakori, hogy a ház csere lakásra vagy a lakáscsere kertes házra típusú elképzelések mögött élethelyzet-változás, családbővülés vagy költözési szándék áll.

Mit jelent az, hogy cserélhető ingatlan?

A cserélhető ingatlan azt jelenti, hogy a tulajdonos vagy az ingatlanos az eladás mellett a csere lehetőségét is nyitva hagyja. Budapest X. kerületi csere kínálatban leggyakrabban lakásokkal és házakkal lehet találkozni, de más ingatlantípus is előfordulhat, ezért mindig érdemes megnézni, hogy a hirdető pontosan milyen típusú ingatlant fogadna el.