Rendezés:

Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Cserélhető Budapest XXIII. kerületi termőföld, szántó hirdetés (93542746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2766 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 1/1 tulajdonú 2766 nm területű, földmérővel kimért szántó művelési ágú mezőgazdasági ingatlan Soroksáron az m51 főút ...
12 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi egyéb telek hirdetés (68494728)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2284 m2
Szobaszám: n/a
Csepel Háros részén kínálom megvételre ezt a 2 utcára nyíló telket, mely összesen 2284 nm-es. Közművek a telken belül, illetve...
24 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXIII. kerületi hétvégi ház hirdetés (36337556)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 1
Csere vagy életjáradék is lehetséges! Beszéljünk! MEDITERRÁN lakópark szomszédságában, dunához közel, befejezetlen ház eladó!...
25 000 000 HUF
416 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (78469746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 474 m2
Szobaszám: 2
Eladó Csepel-Háros városrészében családi ház KEDVEZŐ ár! Kedvező rezsiköltség! ZÖLDÖVEZETBEN! Csepel-Háros városrészben, a Cs...
49 000 000 HUF
1 139 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Érdi családi ház hirdetés (88389993)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 508 m2
Szobaszám: 2
Érd közkedvelt Vincellér városrészében, átmenő forgalomtól mentes, csendes utcában kínálunk megvételre egy 508 nm-es építési te...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (66883915)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel központjához közel 5. emeleti, 46 nm-es, körbejárható 2 szobás lakás ablakos konyhával, egyedi mérős távfűtéssel, klímáv...
51 900 000 HUF
1 128 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (6945123535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapesten a XXI. kerületben eladó egy 61nm-es, 2 és félszobás, első emeleti, öröklakás. a ház belülről teljesen fel lett újítv...
55 000 000 HUF
901 639 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37297844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XX. kerület Baross utcában, 2. emeleti két szobás gázfűtéses klímás lakás eladó. Teljes felújításon esett át. a társas...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (49337496)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom frekventált helyen lévő, kényelmes lakásomat, remek közlekedés mellett. Budapest XX. kerületi város - közpon...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (93478935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
3 Szobás, erkélyes lakás a Nyuszi sétányon eladó! XXI. kerületben új tulajdonosát várja ez a csodálatos környezetben találhat...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43426947)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 57 négyzetméteres lakás kíváló közlekedésű helyen. 3-As és 51-es villamos, Ráckevei hév, 166, 148, 35, 36, 66, 223E, ...
63 000 000 HUF
1 105 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (33451843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cserélhető gyönyörű társasházi lakásom. Mely Szigetszentmiklós Dujmó lakóparkban található, tégla építésű 48, 25 nm 2, (3 nm ...
64 990 000 HUF
1 326 326 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Törökbálinti ipari telek hirdetés (89435327)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 11801 m2
Szobaszám: n/a
Törökbálinton panorámás, 1, 18 hektáros farmgazdasági terület eladó vagy lakásra cserélhető A Családi Ingatlan kínálatából ela...
67 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budaörsi panel lakás hirdetés (88417493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budaörsön ltp-n közkedvelt 35 nm es 1, 5 szobás nagyon jó elrendezésű tehermentes felújított öröklakás eladó. Esetleg csere s...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39754581)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyetemisták, befektetők figyelmébe! ELADÓ a IX. kerületben a Bokréta utcában ez az újszerű, 40 nm-es + francia erkélyes, utc...
73 800 000 HUF
1 845 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (75259934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás a 9. kerületben, az Ipar utcában, kiváló elhelyezkedéssel! Ferencváros közkedvelt részén, az Ipar utcában, Bauhau...
94 900 000 HUF
1 265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (84974722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
4 Szobás, napelemes, csodálatos ingatlan eladó! Pesterzsébet nagyon kedvelt kertvárosi részén kínálom megvételre ezt a remek ...
96 900 000 HUF
940 776 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Érdi családi ház hirdetés (96944357)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 193 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Csak irodánk kínálatában! Érd közkedvelt részén, eladó egy 135 m² hasznos alapterületű, nyugati tájolású, nappali + 4 szobás,...
99 500 000 HUF
737 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (94977334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 6
Családi ház, külön bejáratú 49 nm-es üzlethelyiséggel eladó Eladó a XXIII. kerületben, egy 204 nm-es, 6 szobás családi ház. Az...
100 000 000 HUF
490 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (73433844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom Budapest XXI. kerületében, Csepel-Kertváros csendes, rendezett környezetében ezt a kertes, körbejárható család...
109 000 000 HUF
726 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való csere ingatlant Budapest XXII. kerületben?

Mi az az ingatlancsere?

Az ingatlan csere lényege, hogy két fél nem külön eladási és vételi ügyletben gondolkodik, hanem a saját ingatlanát egy másikra cserélné. Budapest XXII. kerületben is előfordulhat, hogy valaki gyorsabban és egyszerűbben szeretne megfelelő cserepartnert találni, ezért az ingatlancsere jó megoldás lehet, ha mindkét oldalon hasonló igény találkozik.

Mikor jó megoldás a lakáscsere Budapest XXII. kerületben?

A lakáscsere leginkább akkor jön szóba, ha valaki más méretű, más elhelyezkedésű vagy kedvezőbb fenntartású ingatlanba költözne. Budapest XXII. kerületben ez különösen akkor lehet praktikus, ha valaki a városon belül váltana kisebb vagy nagyobb lakásra, esetleg kedvezőbb környéken keresne új otthont.

Mikor lehet előnyös a házcsere Budapest XXII. kerületben?

A házcsere jó megoldás lehet akkor, ha valaki családi házból lakásba költözne, vagy éppen nagyobb kertet, más környezetet, jobb elhelyezkedést szeretne. Budapest XXII. kerületben is gyakori, hogy a ház csere lakásra vagy a lakáscsere kertes házra típusú elképzelések mögött élethelyzet-változás, családbővülés vagy költözési szándék áll.