Rendezés:

Összes találat: 1 db
youtube videó élő (live) videós bemutatás Cserélhető Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (37124932)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Kedves Érdeklődő! Örömmel ajánlom figyelmébe ezt a kiváló lehetőséget azoknak, akik vállalkozók, összeköltözők vagy akár két g...
108 900 000 HUF
990 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Cserélhető Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (92442931)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében csendes utcában, egy 22 nm-es 1. emeleti galériás garzon lakás. A lakás egy galériás szobából, ...
29 900 000 HUF
1 359 090 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (12555378)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 990 000 HUF
1 363 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Péceli családi ház hirdetés (19864415)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 4
Pécelen a Bartoshegyi utcában tehermentes 4 szobás + ebédlő, összközműves, felújítandó 85 nm-es családi ház kellemes környezetb...
62 000 000 HUF
729 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (84341543)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tulajdonostól eladó (vagy értékegyeztetéssel kisebbre cserélhető a környéken) Budapest XVIII. kerületében, a Csontváry utcában ...
65 000 000 HUF
915 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79553283)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
A XVIII. kerület kertvárosi részén eladó, a 60- as években téglából épült, teljesen felújított, szigetelt, 138 nm-es családi há...
73 800 000 HUF
829 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (28345934)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 2
XVI. kerület, Mátyásföldi részén, csöndes mellékutcában eladó, ikerház 480nm-es telken. Lakóterület közel 50nm: szoba, étkező-...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Maglódi családi ház hirdetés (37746989)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladásra kínálom Maglódon, , igényesen felújított, különleges hangulatú, családi házamat! 141 Nm -es emeletes ház. Minden rész...
109 900 000 HUF
779 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (34291593)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Budapest XVI. kerületben eladó egy háromszintes ikerházfél szintenként ablakos fürdőszobával és egyállásos garázzsal. (2026 Már...
118 900 000 HUF
808 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48662942)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 6
Eladó 3 szintes, 6 szobás családi ház Sashalmon, Lillafüred utca XVI. kerület, Sashalom, Lillafüred utca csendes, kertvárosia...
129 000 000 HUF
806 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Vecsési családi ház hirdetés (73335199)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 9
Befektetők, nagycsaládosok figyelem! ! ! Vecsésen - a Market-Centralhoz közel - 3 generációs ingatlan eladó! 517 m2-es telken...
149 000 000 HUF
473 015 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (41739331)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 10
Eladó egy ikerház Budapest XVI. kerületében, Cinkotán, amely tökéletes választás családok számára. Az ingatlan kiváló állapotba...
189 900 000 HUF
1 055 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Tulajdonostól!
Cserélhető Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33334435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 238 m2
Telekterület: 946 m2
Szobaszám: 6+ 3 fél
Eladó tulajdonomat képező Budapest 18. kerületében, (Szent Imre kertváros) kertes háromszintes + pince családi házamat. Az épül...
215 000 000 HUF
903 361 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (54497876)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 484 m2
Szobaszám: 4
Minden ajánlatot közvetítünk. Jöjjön és nézze meg ezt a kényelmes, energiatakarékos otthont gondozott kerttel, dupla garázzsal...
239 000 000 HUF
1 195 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (45936565)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 262 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy prémium kategóriás Budapesti családi ház, amely Balatoni ingatlanra is cserélhető értékegyeztetéssel Modern családi h...
260 000 000 HUF
992 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Csömöri családi ház hirdetés (38883874)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1835 m2
Szobaszám: 5
Csömör kedvelt részén, eladóvá vált egy Család szeretett Otthona. Az ingatlan egy csendes utcában található, átmenő forgalomt...
268 900 000 HUF
1 120 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXIII. kerületi termőföld, szántó hirdetés (93542746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2766 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 1/1 tulajdonú 2766 nm területű, földmérővel kimért szántó művelési ágú mezőgazdasági ingatlan Soroksáron az m51 főút ...
12 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34958333)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bp. 14. Ker. Zugló 36nm önkormányzati vízórás szobakonya 14m ft Zugló központ, Utcai (világos Déli panorámás), száraz. Burkola...
14 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64917539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Elcserelnem budapest 8. Ker Danko utcai megujjulo magdolna negyedben levo 56nm es oszkomfortos onkormanyzati ketszobas erkelyes...
25 000 000 HUF
446 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXIII. kerületi hétvégi ház hirdetés (36337556)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 1
Csere vagy életjáradék is lehetséges! Beszéljünk! MEDITERRÁN lakópark szomszédságában, dunához közel, befejezetlen ház eladó!...
25 000 000 HUF
416 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való csere ingatlant Budapest XVII. kerületben?

Mi az az ingatlancsere?

Az ingatlan csere lényege, hogy két fél nem külön eladási és vételi ügyletben gondolkodik, hanem a saját ingatlanát egy másikra cserélné. Budapest XVII. kerületben is előfordulhat, hogy valaki gyorsabban és egyszerűbben szeretne megfelelő cserepartnert találni, ezért az ingatlancsere jó megoldás lehet, ha mindkét oldalon hasonló igény találkozik.

Mikor jó megoldás a lakáscsere Budapest XVII. kerületben?

A lakáscsere leginkább akkor jön szóba, ha valaki más méretű, más elhelyezkedésű vagy kedvezőbb fenntartású ingatlanba költözne. Budapest XVII. kerületben ez különösen akkor lehet praktikus, ha valaki a városon belül váltana kisebb vagy nagyobb lakásra, esetleg kedvezőbb környéken keresne új otthont.

Mikor lehet előnyös a házcsere Budapest XVII. kerületben?

A házcsere jó megoldás lehet akkor, ha valaki családi házból lakásba költözne, vagy éppen nagyobb kertet, más környezetet, jobb elhelyezkedést szeretne. Budapest XVII. kerületben is gyakori, hogy a ház csere lakásra vagy a lakáscsere kertes házra típusú elképzelések mögött élethelyzet-változás, családbővülés vagy költözési szándék áll.