Rendezés:

Összes találat: 1 db
Cserélhető Törökbálinti ipari telek hirdetés (89435327)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 11801 m2
Szobaszám: n/a
Törökbálinton panorámás, 1, 18 hektáros farmgazdasági terület eladó vagy lakásra cserélhető A Családi Ingatlan kínálatából ela...
67 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Cserélhető Budaörsi panel lakás hirdetés (88417493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budaörsön ltp-n közkedvelt 35 nm es 1, 5 szobás nagyon jó elrendezésű tehermentes felújított öröklakás eladó. Esetleg csere s...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Érdi családi ház hirdetés (88389993)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 508 m2
Szobaszám: 2
Érd közkedvelt Vincellér városrészében, átmenő forgalomtól mentes, csendes utcában kínálunk megvételre egy 508 nm-es építési te...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Érdi családi ház hirdetés (96944357)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 193 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Csak irodánk kínálatában! Érd közkedvelt részén, eladó egy 135 m² hasznos alapterületű, nyugati tájolású, nappali + 4 szobás,...
99 500 000 HUF
737 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XI. kerületi iroda irodaházban hirdetés (24993393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 286 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nádorliget lakóparkban befektetőknek eladó iroda Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Nádorliget lakóparkban...
355 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39227375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy felújított, jó állapotú, beköltözhető kis lakás. a társasház újszerű és tégla építésű. Budapest 6. kerületében, a bel...
49 000 EUR
1 172 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi egyéb telek hirdetés (68494728)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2284 m2
Szobaszám: n/a
Csepel Háros részén kínálom megvételre ezt a 2 utcára nyíló telket, mely összesen 2284 nm-es. Közművek a telken belül, illetve...
24 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64917539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Elcserelnem budapest 8. Ker Danko utcai megujjulo magdolna negyedben levo 56nm es oszkomfortos onkormanyzati ketszobas erkelyes...
25 000 000 HUF
446 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (78469746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 474 m2
Szobaszám: 2
Eladó Csepel-Háros városrészében családi ház KEDVEZŐ ár! Kedvező rezsiköltség! ZÖLDÖVEZETBEN! Csepel-Háros városrészben, a Cs...
49 000 000 HUF
1 139 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (66883915)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel központjához közel 5. emeleti, 46 nm-es, körbejárható 2 szobás lakás ablakos konyhával, egyedi mérős távfűtéssel, klímáv...
51 900 000 HUF
1 128 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (6945123535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapesten a XXI. kerületben eladó egy 61nm-es, 2 és félszobás, első emeleti, öröklakás. a ház belülről teljesen fel lett újítv...
55 000 000 HUF
901 639 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (93478935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
3 Szobás, erkélyes lakás a Nyuszi sétányon eladó! XXI. kerületben új tulajdonosát várja ez a csodálatos környezetben találhat...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (33451843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cserélhető gyönyörű társasházi lakásom. Mely Szigetszentmiklós Dujmó lakóparkban található, tégla építésű 48, 25 nm 2, (3 nm ...
64 990 000 HUF
1 326 326 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest I. kerületi irodaház hirdetés (44992357)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok egy 69 m²-es, földszinti ingatlant a Gellérthegy utcában. Az ingatlan irodaként működött, és ekként is van ny...
73 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39754581)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyetemisták, befektetők figyelmébe! ELADÓ a IX. kerületben a Bokréta utcában ez az újszerű, 40 nm-es + francia erkélyes, utc...
73 800 000 HUF
1 845 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiváló befektetés
Cserélhető Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33739643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Ideally designed for students, renovated first floor apartment, close to universities, good transport connections. Apartment wi...
74 900 000 HUF
1 269 491 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (83964349)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a belső Terézvárosban – Kiváló befektetési lehetőség! Eladó a VI. kerület szívében, a Vasvári Pál utcában, az Ope...
84 000 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Pátyi családi ház hirdetés (76525897)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Tulajdonostól eladó Pátyon egy 100 nègyzetmèter alapterületű, +50 nègyzetmèter pince, +14 nm. Terasz, Tègla èpítèsű, tetőtér -b...
85 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46276697)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest VIII. kerületének egyik legdinamikusabban fejlődő, mégis történelmi hangulatát őrző városrészében, a Corvin-negyed köz...
89 800 000 HUF
1 122 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29634648)