Lakáscsere (124 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 124 db
Cserélhető Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (33954831)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagykanizsán kínálom megvételre az alábbi felújított, modern 2 szobás, tágas lakást a keleti városrészben. Az ingatlan teljes ...
40 900 000 HUF
743 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (57427659)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kinálok Újpalotán egy 35 nm-es1+1 szobás első emeleti, távfűtéses lakást, 10 emeletes liftes társasházban. A lakás ab...
52 900 000 HUF
1 511 428 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Cserélhető Pécsi egyéb lakás hirdetés (54718332)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-belvárosában 80 nm-s, berendezett, kényelmes, 3 szobás, tágas terekkel rendelkező tégla lakás eladó. Egyetemen most kezd...
64 900 000 HUF
811 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Szolnoki tégla lakás hirdetés (67729965)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szolnok abszolút belvárosában egy 54 négyzetméteres tégla lakás. Az ingatlan két szobával rendelkezik. Ideális választás ...
32 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Bajai tégla lakás hirdetés (24794254)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Baján, a belvárosban, a Sugovica közelében, a Grauaug utcában, 5 szobás, 120 m2-es, 3 szintes, 3 fürdőszobás, 2 erkélyes, klímá...
75 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (45691996)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Befektetők Figyelem! „Amikor a méret a lényeg” Napi bérbeadásra ideális, magas minőségű lakást kínálok értékesítésre Nyíregyhá...
110 000 000 HUF
990 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49253255)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, alacsony rezsijű 2 szobás lakás eladó a XIII. kerület közkedvelt részén kiváló első otthon és biztos befektetés. Bu...
69 990 000 HUF
1 372 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29219835)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Göncz árpád városközponttól 5 percre 54 m2-es, 2 szobás LAKÁS ----- 54 m2 2-room apartment 5 minutes away from göncz árpád cit...
67 000 000 HUF
1 240 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (55642527)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tulajdonostól eladó Egerben a Pacsirta utcában, belváros közeli, hőszivattyús klímás + gázcirkós, jó állapotú, 70 nm-es, 2 szob...
65 000 000 HUF
928 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Oroszlányi panel lakás hirdetés (36963335)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Oroszlányon eladó egy 53 nm-es földszinti két szoba + hallos lakás! CSERE lehetőség 1- 1, 5 szobás lakásra érték EGYEZTETÉSSEL...
28 000 000 HUF
528 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Győri panel lakás hirdetés (31547663)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Győr egyik legnépszerűbb lokációjában, a Vásárcsarnokhoz közel, a Szigethy Attila úton egy 53 nm-es, 2 szoba + hallos, kl...
50 500 000 HUF
952 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (38358678)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
❗Belvárosi felújított lakás eladó – 33, 9 M❗ ? ? ? ? Zalaegerszegen eladó egy 39 m²-es felújított tégla lakás a belvárosban, 33...
33 900 000 HUF
869 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (84341543)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tulajdonostól eladó (vagy értékegyeztetéssel kisebbre cserélhető a környéken) Budapest XVIII. kerületében, a Csontváry utcában ...
65 000 000 HUF
915 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Siófoki panel lakás hirdetés (49297569)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Siófok kínálatában eladó a #181254 hivatkozási számú siófoki társasházi lakás. Első emeleti lakás kiváló elhelye...
62 000 000 HUF
1 033 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Cserélhető Székesfehérvári csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94457247)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181305 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás. Tel...
54 900 000 HUF
998 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Kecskeméti tégla lakás hirdetés (67734752)