Lakáscsere (124 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 124 db
Cserélhető Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34958333)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bp. 14. Ker. Zugló 36nm önkormányzati vízórás szobakonya 14m ft Zugló központ, Utcai (világos Déli panorámás), száraz. Burkola...
14 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (12555378)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében csendes utcában, egy 22 nm-es 1. emeleti galériás garzon lakás. A lakás egy galériás szobából, ...
29 990 000 HUF
1 363 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Cserélhető Pápai tégla lakás hirdetés (63555451)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Családi ház hangulatú, galériás lakás eladó Pápán – 131 m², 5 m belmagasság, dupla erkély Amennyiben családi ház méretű, mégis...
72 900 000 HUF
556 488 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Várpalotai panel lakás hirdetés (76395798)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Várpalota egyik legkedveltebb utcájában kínálok eladásra egy lenyűgöző, 62 négyzetméteres panellakást, amely a hatemeletes épül...
43 500 000 HUF
701 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Várpalotai panel lakás hirdetés (94531148)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
43 500 000 HUF
701 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (49455999)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes elhelyezkedésű, világos, erkélyes lakás eladó Kiskunhalas belvárosában. a 86 m²-es, jó elrendezésű ingatlan ideális o...
43 500 000 HUF
505 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43426947)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 57 négyzetméteres lakás kíváló közlekedésű helyen. 3-As és 51-es villamos, Ráckevei hév, 166, 148, 35, 36, 66, 223E, ...
63 000 000 HUF
1 105 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Tolnai tégla lakás hirdetés (34829579)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 179 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Tolna város központjában 5 szobás ingatlan eladó. Az épület kétszintes 179 m2-es társasházi lakás, alapító okirattal, önálló he...
49 500 000 HUF
276 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Szekszárdi tégla lakás hirdetés (94246111)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárdon a Tartsay lakótelepen eladásra kínálok egy 2 szobás 3. emeleti lakást. a 8 lakásos tégla társasház az Interspar áru...
34 900 000 HUF
612 280 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Győri panel lakás hirdetés (83221694)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy remek panellakás Győr Adyvárosban, mely ideális választás lehet családok számára vagy fiatal párok számára, akik kény...
50 500 000 HUF
952 830 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Győri panel lakás hirdetés (64283947)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Győr-Adyváros, Kassák Lajos út. Győr közkedvelt részén, Adyvárosban, eladó egy 53 nm-es, másfél szobás, hallos elr...
52 500 000 HUF
990 566 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Pécsi egyéb lakás hirdetés (86327764)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetők figyelem – ritka lehetőség az Orvosi Egyetem közvetlen közelében! Pécsett, a Szigeti úton, a pte Orvosi Karától mi...
42 900 000 HUF
997 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Győri tégla lakás hirdetés (94573349)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr-Nádorvárosban, a Zrínyi utcában, nyugodt környéken, rendkívül alacsony rezsijű magasföldszinti felújított azonnal költözhe...
53 500 000 HUF
1 244 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Debreceni tégla lakás hirdetés (37845823)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az ár irányár! ! Eladó Debrecenben egy Mikepércsi úti téglából épült zárt udvaros társasház nagyon jó állapotban lévő tetőtér...
62 900 000 HUF
898 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Egeri tégla lakás hirdetés (32124759)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egerben a Maklári hóstya egyik legjobb utcájában, legfelső szinti napos, világos, csendes, kétszobás lakás a strandra néző kilá...
38 000 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83935324)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető! Ha egy kertvárosi, csendes, nyugodt környezetben lévő, kis lakószámú, otthonos hangulatú házban lévő, laká...
85 700 000 HUF
1 530 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Hévízi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (38642728)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Hévízen eladó egy 2+ 2 félszobás 2. emeleti laķás, vagy budapesti lakásra cserélhető. A lakás felújított. Az ablakok műanyagr...
69 000 000 HUF
1 095 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Tari tégla lakás hirdetés (73768446)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Taron egy 90 m2es családi házat csendes mellék utcában. Bátonyterenyei 3 szobás családi ház vagy lakás csere i...
17 500 000 HUF
194 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Szegedi panel lakás hirdetés (46442744)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Magánszemélytől eladó egy tágas, felújított lakás Szegeden, a Rókusi körúton, cseréptetős társasházban. Az ingatlan 2021-ben ...
69 990 000 HUF
897 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (92442931)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
1 359 090 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való csere lakást?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal