Lakáscsere (124 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 124 db
Cserélhető Kiskőrösi tégla lakás hirdetés (39957194)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiskőrösön központjában a Kálvin János utcában, 3. emeleti, 3 szobás, 61 m2-es, tégla építésű lakás ELADÓ! Cserélt műanyag ny...
38 000 000 HUF
622 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Kiskőrösi tégla lakás hirdetés (33625953)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiskőrös központjában a Kálvin János utcában, 3. emeleti, 3 szobás, 61 m2-es, tégla építésű lakás eladó! Cserélt műanyag nyílás...
38 000 000 HUF
622 950 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Cserélhető Szegedi tégla lakás hirdetés (43259183)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175327 hivatkozási számú szegedi társasházi lakás. Kiváló lehetőség fi...
20 000 000 HUF
476 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79553283)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
A XVIII. kerület kertvárosi részén eladó, a 60- as években téglából épült, teljesen felújított, szigetelt, 138 nm-es családi há...
73 800 000 HUF
829 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (88319613)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Balatonfüred központjában közel a parthoz, sétányhoz eladó egy nagyon ízléses, világos, rendkívül kellemes hangulatú lakás, nag...
89 000 000 HUF
890 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Debreceni tégla lakás hirdetés (79848434)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritka lehetőség Debrecen kedvelt belvárosi részén! A Batthyány utcában, III. emeleti, tágas, 58 nm-es, 2 szobás azonnal költö...
74 000 000 HUF
1 275 862 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Székesfehérvári panel lakás hirdetés (89795567)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lido Home irodája eladásra kínál egy nemrég felújított első emeleti panellakást Székesfehérvár egyik legkedveltebb városrészébe...
51 990 000 HUF
980 943 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79317999)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas, világos, jó állapotú, két lakássá alakítható, 2. emeleti polgári lakás a Rigó utcában. Az ingatlan egy 1908-ra f...
89 900 000 HUF
987 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94737583)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
„Minden ingatlannak története van. ” Ez a belvárosi lakás nem csupán falak és négyzetméterek együttese – hanem egy élet lenyom...
63 000 000 HUF
818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budaörsi panel lakás hirdetés (88417493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budaörsön ltp-n közkedvelt 35 nm es 1, 5 szobás nagyon jó elrendezésű tehermentes felújított öröklakás eladó. Esetleg csere s...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (49337496)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom frekventált helyen lévő, kényelmes lakásomat, remek közlekedés mellett. Budapest XX. kerületi város - közpon...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (64674442)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza egyik legkedveltebb városrészében, Örökösföldön kínálunk eladásra egy tágas, világos, 3 szobás téglalakást. A laká...
59 900 000 HUF
831 944 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (74332359)
6 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes felújított 37nm-es két szobás metróközeli zöldövezeti lakás, alacsony rezsivel bútorozottan tulajdonostól eladó. Érdeklődni : 70-5311417-es számon az esti órákban.
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Soproni tégla lakás hirdetés (99726351)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel a Sopron szívében elhelyezkedő, kivételes lehetőségeket kínáló magasföldszinti belvárosi lakást, amely ideális vála...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Hollóházai tégla lakás hirdetés (37373934)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyugodt környezetben, 770 nm telken lévő teljeskörűen felújított kis lakásunkat munkahely váltás miatt eladnánk! Gyors internet elérhető, ezért "home office"ben dolgozók számára is ideális. Debreceni ingatlancsere érdekel!
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Ceglédi tégla lakás hirdetés (75234325)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Cegléd belvárosában egy 2 szobás lakás. Az ingatlan főbb jellemzői: - 2007-ben épült - új kondenzációs gázkazán (alacso...
47 000 000 HUF
940 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (44854336)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagykanizsán kínálom megvételre az alábbi 3 szobás, tágas lakást a keleti városrészben. Ideális otthonnak, befektetésnek egyar...
41 500 000 HUF
619 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (47444955)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
* * * Hangulatos 2 szobás lakás eladó a homoktövis lakóparkban! * * * Budapest IV. kerületében, a Homoktövis lakóparkban eladó...
93 000 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (75533833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel központjához közel 5. emeleti, 46 nm-es, körbejárható 2 szobás lakás ablakos konyhával, egyedi mérős távfűtéssel, klímáv...
51 900 000 HUF
1 128 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (48915532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpest- Központ Metró megállóhoz közeli, rendezett környezetben 37nm-es felújított, napfényes alacsony rezsiköltségű ingatlan tulajdonostól eladó. Érdeklődni délelőtt 10 órától -12 ig. Délután 15- 17 óráig a megadott telefonszámon.
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való csere lakást?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal