Lakáscsere (124 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 124 db
Cserélhető Siófoki tégla lakás hirdetés (32463177)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
🌟 Eladó napfényes, belváros közeli 48 m²-es lakás két erkéllyel! 🌟 Belváros közeli, kiváló elhelyezkedésű 48 m²-es, 3. emele...
51 500 000 HUF
1 072 916 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Dombóvári tégla lakás hirdetés (85273477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna vármegye, Dombóvár Tüskei városrészben lévő 98 nm sorház egyik felújított lakását kínálom eladásra. Az ingatlan szigetelt...
25 200 000 HUF
257 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Cserélhető Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43234196)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tulajdonostól - a városközponthoz 10 perc sétára - kétszobás tégla építésű lakás eladó! Kecskeméten a városközponthoz közel, ...
45 500 000 HUF
827 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Soproni panel lakás hirdetés (42737779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó - csere is érdekel - Sopron Aranyhegyen egy 76 m2-es, három szobás, nagykonyhás, erkélyes második emeleti lakás. Fűtés: g...
60 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Celldömölki tégla lakás hirdetés (18497333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #166827 hivatkozási számú celldömölki társasházi lakás. A celldömölki tár...
26 000 000 HUF
158 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (76763525)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel központjához közel 5. emeleti, 46 nm-es, körbejárható 2 szobás lakás ablakos konyhával, egyedi mérős távfűtéssel, klímáv...
51 900 000 HUF
1 128 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39347381)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra, vagy cserére kínálunk egy két szintes, 115 m²-es, téglaépítésű lakást, kiváló belvárosi ( Szabad téri színház közeléb...
56 400 000 HUF
490 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Szekszárdi tégla lakás hirdetés (54332942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárdon a Tartsay lakótelepen eladásra kínálok egy 2 szobás 3. emeleti lakást. a 8 lakásos tégla társasház az Interspar áru...
34 900 000 HUF
612 280 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Kiskunhalasi panel lakás hirdetés (43983532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó csendes környezetben, második emeleten, 2 szobás lakás. Egyedi fűtésű, gáz cirkó és klíma is van. Posta, bolt a közelben ...
26 000 000 HUF
553 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64917539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Elcserelnem budapest 8. Ker Danko utcai megujjulo magdolna negyedben levo 56nm es oszkomfortos onkormanyzati ketszobas erkelyes...
25 000 000 HUF
446 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Kecskeméti tégla lakás hirdetés (53359447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Családi ház csere érdekel értékegyeztetéssel *** Kecskemét kedvelt városrészében, a villanegyedben, téglaépítésű társasház...
69 900 000 HUF
842 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29634648)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó tágas, világos, jó állapotú, két lakássá alakítható, 2. emeleti polgári lakás a Rigó utcában. Az ingatlan egy 1908-ra f...
89 900 000 HUF
987 912 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Siroki tégla lakás hirdetés (41453474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egertől 20 km-re, Sirok községben eladó egy teljesen felújított első emeleti, kétszobás, gázkonvektoros fűtésű lakás. Légkondícionáló van. Egy szobás kisvárosi összkomfortos lakásra is elcserélem, érték egyeztetéssel. Bútorok és gépek megegyezés tárgyát képezik.
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Ózdi tégla lakás hirdetés (73535183)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ózd géza utca frekventált lakóparki 50 nm. Cirkó fűtés, klima berendezés van 14 mill eladó
14 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (53843344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mosonmagyaróvár frekventált helyén a Móra Ferenc utcában központi helyen lévő(zöldövezetben), postához, óvodához, iskolához, pa...
50 000 000 HUF
943 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (66883915)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
51 900 000 HUF
1 128 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Székesfehérvári panel lakás hirdetés (24844234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
✨ Újszerű luxus érzés panorámával – 53 m²-es, 2 szobás, teljes körűen felújított lakás eladó Székesfehérváron! Keresi azt az o...
54 500 000 HUF
1 009 259 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Marcali panel lakás hirdetés (99634239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
🏡 Tágas otthon Marcali szívében – 2 szobás panel, erkéllyel, kórház és Spar közelében! Ár: 29. 900. 000 Ft 📍 Marcali – Csen...
30 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Gödi egyéb ház hirdetés (82665487)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Jó adottságokkal rendelkező, első emeleti társasházi lakást ajánlok elsősorban fiatalok, családosok számára, a Dunához közel, F...
84 000 000 HUF
884 210 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
youtube videó Cserélhető Pécsi tégla lakás hirdetés (78439413)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó tetőtéri álomlakás Pécs-Uránvárosban! 📍 Bihari János utca | 💰 54, 9 millió Ft | 🏠 150 m² (97 m² hasznos) Egyedi hangu...
54 900 000 HUF
565 979 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való csere lakást?