Eladó ház (6016 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 016 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (22436443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 308 m2
Telekterület: 607 m2
Szobaszám: 6
Eladó Kecskeméten a Petőfiváros csendes utcájában egy prémium minőségű családi ház. Jellemzők:-607nm-es telek-308nm-es ház -43-...
219 000 000 HUF
711 038 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszabadi családi ház hirdetés (66759237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 1397 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség a Hunters ingatlaniroda kínálatában, egy tágas, 1397 m²-es saroktelken elhelyezkedő, teljesen felszerelt ke...
209 000 000 HUF
1 019 512 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (72244765)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 5
Minden részletében harmóniát árasztó, alaposan megtervezett, kitűnő elrendezésű, modern, prémium minőségben kivitelezett, csalá...
465 000 000 HUF
2 193 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (32446596)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 179 m2
Szobaszám: 5
Kényelem, minőség, elegancia, modern technológia! Ezeket keresi legújabb otthonában? Ne böngésszen tovább, megtalálta! A The ...
299 000 000 HUF
1 359 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (73734234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 337 m2
Telekterület: 893 m2
Szobaszám: 6
Gyönyörű szecessziós villa eladó! Kecskemét legexkluzívabb városrészében, a történelmi Villanegyedben kínálunk eladásra egy gy...
240 000 000 HUF
712 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi családi ház hirdetés (97392843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 6
Balatonalmádiban kínálunk eladásra egy 1996-ban, minőségi anyagokból készült, balatoni panorámás családi házat. Az ingatlan főb...
229 900 000 HUF
851 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (39353297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 257 m2
Telekterület: 518 m2
Szobaszám: 6
Öreghegy csendes utcájában lehet az Öné egy új, 257 m2-es, 2 nappali + 4 egész szobás, 3 fürdőszobás, duplagarázsos ház, medenc...
248 000 000 HUF
964 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki ikerház hirdetés (78767394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 5+ 5 fél
-100 Méterre a vízparttól – kiépített gyalogos sétány a partig; -360 m2 saját, körbekerített telekrész; -Bruttó 150 m2 alapterü...
220 000 000 HUF
1 692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sümegi egyéb ház hirdetés (95449544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 700 m2
Telekterület: 15000 m2
Szobaszám: 20
Veszprém vármegyében, Sümegen eladó egy jelenleg is üzemelő 700 nm-es panzió mely 1, 5 hektáros telken helyezkedik el! a terasz...
290 000 000 HUF
414 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi családi ház hirdetés (38154335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Veszprém Ingatlaniroda kínálatában eladó a #173086 hivatkozási számú balatonalmádi családi ház. Modern luxus a B...
273 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (45437368)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 1025 m2
Szobaszám: 14
Eladó családi ház Budapest XII. Ker. Kútvölgyi út Mi teszi különlegessé ezt az ingatlant? -Tökéletes több generációnak: Külön...
829 000 000 HUF
1 381 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (98483482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 4
Balatonfüreden eladó 180 m2 Medencés több generációs Családi Hàz Kiemelt övezetben, 300 méterre a Balaton parttól, gyönyörű, t...
255 000 000 HUF
1 416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (34876755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 285 m2
Telekterület: 861 m2
Szobaszám: n/a
Budakeszi frekventált részén eladó egy 3 szintes 7+3 félszobás családi ház dupla garázzsal! Az épület ~20 éve épült, azóta tu...
219 000 000 HUF
768 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (87352619)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: 1204 m2
Szobaszám: 5
Mohácson Duna-parti luxus ingatlan, saját stéggel, motorcsónak kikötővel eladó! Az ingatlan kétszintes, 370 nm-es 5 szobás csa...
598 000 000 HUF
1 616 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (44274252)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
Eladó Aranyhegyen, kivételes panorámával, egy 1100 nm-es ősfás telken elhelyezkedő, jó állapotú, háromszintes, 420 nm-es, 8+1 f...
319 900 000 HUF
761 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (26596237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: 1204 m2
Szobaszám: 5
Mohácson Duna-parti luxus ingatlan, saját stéggel, motorcsónak kikötővel eladó! Itt minden megvan, ami egy Duna parti otthonhoz...
598 000 000 HUF
1 616 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (38579773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 5
Eladó Budapest új rózsadombján panorámás kilátással ikervilla. Az ikervilla budán a III. kerületben, természetvédelmi terület h...
265 000 000 HUF
1 373 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (31232594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 2600 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy csodás, új építésű luxusingatlan 170 m²-es alapterülettel, mely 2023-ban épült! Legyen első tulajdonosa ennek az igaz...
280 000 000 HUF
1 647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (79492317)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 266 m2
Telekterület: 823 m2
Szobaszám: 5
Otthona kulcsát nálam találja :)Eladó családi ház Ürömön, Budapest mellett – Természetvédelmi terület szomszédságában! Kivétele...
229 000 000 HUF
860 902 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (49645397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma