Eladó azonnal költözhető ingatlanok Dunaújváros (43 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó azonnal költözhető ingatlanok Dunaújváros

Rendezés:

Összes találat: 43 db
Dunaújvárosban további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Dunaújvárosban
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (28954655)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban a Béke városrészében, parkos csendes környezetben a Tavasz utcában 47nm-es 2 szobás felújítandó lakást kínálunk ...
29 900 000 HUF
636 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (51776524)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, jó elosztású 2 szobás lakás a Béke városrészben, Azonnal költözhető Dunaújváros Béke városrészben, a Tavasz utca el...
31 900 000 HUF
678 723 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (68657424)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Álmai otthonát valósíthatja meg Dunaújváros egyik legjobb helyén egy jó adottságokkal rendelkező lakásban. ÁlomOtthon Ingatla...
39 500 000 HUF
658 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (26564934)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Irodánk megvételre kínál egy belváros közeli átlagos állapotú földszinti, 3 szobás lakást Elhelyezkedés: -Tesco express, iskol...
33 500 000 HUF
632 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (94574573)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álmai otthona várja Önt! ? ? ? ? Az ÁlomOtthon Ingatlaniroda kínálatában megvételre kínálunk egy kivételes adottságokkal rende...
45 990 000 HUF
919 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (41376584)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tulajdonostól Dunaújváros közkedvelt felső dunaparti részén egy 53 m-es, 2 szobás, 1. emeleti, világos, erkélyes lakás! ...
38 900 000 HUF
733 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (32221541)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dunaújváros Belvárosához közel egy 38 nm-es, 1 szobás, földszinti, tégla építésű lakás, amit saját izlésére újíthat fel. ...
27 000 000 HUF
710 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (97195971)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 293 m2
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: 7
Dunaújváros, Újtelepen, felújított, 268 nm hasznos alapterületű, 3 szintes családiház eladó! Az ingatlan 1995-ben épült. Kivá...
119 900 000 HUF
409 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (51272477)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 293 m2
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: 7
Dunaújváros, Újtelepen, felújított, 268 nm hasznos alapterületű, 3 szintes családiház eladó! Az ingatlan 1995-ben épült. Kíváló...
119 900 000 HUF
409 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (51272477)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 293 m2
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: 7
119 900 000 HUF
409 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (33577435)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 54 m2-es, 3. emeleti, 2 szobás lakás. Dunaújvárosban, Rákóczi f. Téren, eladó egy 54 m2-es, 2 szobás, átlagos állapotú ...
32 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (35362734)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros belvárosi részén a Vasmű úton, részben felújított 52 nm-es panelprogramban részt vett 7. emeleti 2 szobás panellaká...
32 900 000 HUF
632 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (54651474)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 293 m2
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: 7
Dunaújváros, Újtelepen, felújított, 268 nm hasznos alapterületű, 3 szintes családiház eladó! Az ingatlan 1995-ben épült. Kívá...
119 900 000 HUF
409 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (73744662)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Friss házasok, gyermekes családok figyelem! Közös vizuális utazásunk elkalauzol Dunaújváros egyik központi részére, ahol megtal...
37 000 000 HUF
725 490 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (61729535)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunaújvárosban 3 szobás azonnal birtokba vehető lakás eladó Dunaújváros kedvelt városrészén 60 nm-es lakás eladó. Fiatalok fig...
34 900 000 HUF
581 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (23427347)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 293 m2
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: 7
119 900 000 HUF
409 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (94896223)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 293 m2
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: 7
Dunaújváros Újtelepen 268 nm hasznos alapterületű, 3 szintes családiház eladó! Az ingatlan 1995-ben épült. Kíváló állapotú bu...
119 900 000 HUF
409 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (94412497)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Különleges harmónia – igényes kialakítás - a belváros szívében Dunaújváros belvárosának egyik legkedveltebb részén, a Bartók B...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi hétvégi ház hirdetés (37887388)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 822 m2
Szobaszám: 1
Kiváló lehetőség Dunaújvárosban – zártkerti ingatlan eladó! Az ÁlomOtthon Ingatlan kínálatában megvételre kínáljuk ezt a Duna...
15 900 000 HUF
795 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (53946128)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 35 nm-es, 1 szoba + étkezős, 4. emeleti, jó állapotú, azonnal költözhető panel lakás. ÁlomOtthon Ing...
26 900 000 HUF
768 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való azonnal költözhető ingatlant Dunaújvárosban?
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó azonnal költözhető ingatlan Dunaújvárosban? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak az eladó azonnal birtokba vehető házak, lakások, nyaralók is. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú eladó azonnal költözhető ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó azonnal költözhető Dunaújvárosi házakat, itt az eladó azonnal költözhető Dunaújvárosi lakásokat és itt az eladó azonnal költözhető Dunaújvárosi nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést könnyedén megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Dunaújvárosi ingatlanokat listázó oldalt.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal