Eladó azonnal költözhető ingatlanok Komló
REGISZTRÁCIÓ

Eladó azonnal költözhető ingatlanok Komló

Rendezés:

Összes találat: 15 db
Komlón további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Komlón
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (41467323)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Komlón, Kenderföldön eladó egy teljesen újjáépített, 34 m2-es lakás. A felújítás során az ingatlan az alapoktól megújult: új ...
29 900 000 HUF
879 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (14342923)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komló központjában, frekventált helyen eladó egy 2 szobás távfűtéses, hőszigetelt, azonnal költözhető lakás. Helyiséglista: el...
19 900 000 HUF
510 256 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Komlói családi ház hirdetés (33776139)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1790 m2
Szobaszám: 2
Komlótól néhány percre, Kisbattyán településen eladó egy 112 m²-es, vegyes falazatú családi ház cserép tetővel, 100 m2 mellék é...
23 000 000 HUF
205 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (34679139)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komlón, Körtvélyes városrészben eladó egy 48 nm-es, 3. emeleti panel lakás. Az ingatlan 2 külön nyíló szobával rendelkezik, í...
26 900 000 HUF
560 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (33142244)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Komlón, Kenderföldön eladó egy teljesen újjáépített, 34 m? -Es lakás. A felújítás során az ingatlan az alapoktól megújult: új...
29 900 000 HUF
879 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (38534792)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
29 900 000 HUF
879 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (61476894)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komló belvárosának szívében a Piramis házban, 4. emeleti, dupla liftes társasházban, 52 m²-es, felújított, két szobás lakás ela...
32 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (47595229)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
32 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (77337964)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
32 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (89834238)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
32 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (86724688)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Leírás Eladó Komló központjától 10 percre elhelyezkedő, 2025-ben kompletten felújított(vízvezeték, szennyvíz csere, villamosvez...
24 500 000 HUF
720 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (17492764)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, felújított 52 nm-es tégla lakás Komlón! Kökönyös városrészben, 1. emeleten eladó erkélyes, 2 hálószoba + a...
35 400 000 HUF
680 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (44479387)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komló kedvelt részén, a Vörösmarty utcában kínálok eladásra egy 53 m²-es, 2. emeleti, jó állapotú lakást. Az ingatlan elosztá...
18 900 000 HUF
356 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (31911271)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, tégla lakás Komlón – Arany János utcában! Jó állapotú, azonnal költözhető lakás Komló kedvelt részén! Ideáli...
21 900 000 HUF
384 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói családi ház hirdetés (44979337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 2250 m2
Szobaszám: 4
Ár: 69 500000 Ft Alapterület: 160 m2 Szobák száma: 4 Telek mérete: 2250 m2 (dupla telek) - Porotherm falazat, 10 cm szigetelés...
69 500 000 HUF
289 583 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 15 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Magyaregregyi családi ház hirdetés (35532735)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Magyaregregyen, Kossuth utcában eladó egy 65 nm-es, 1 háló + konyha-étkezős, részben felújított, csatornával, vízzel, villannya...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kárászi családi ház hirdetés (32586467)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kárászon, Pécstől kb. 30 Percre eladó egy azonnal költözhető, 110 m²-es, teljesen tégla családi ház 1203 m²-es telken, mellékép...
30 990 000 HUF
281 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orfűi családi ház hirdetés (29834236)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 5956 m2
Szobaszám: 5
Vágyik egy helyre, ahol a reggeli kávé mellé templomtoronyra néző panoráma és erdőszéli csend jár? Orfű belterületén, egy hatal...
74 900 000 HUF
624 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúhetényi családi ház hirdetés (47527844)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 893 m2
Szobaszám: 8
Hosszúhetény belterületén rendezett családi ház, szép kerttel eladó. A telek 893 m2, a kert az utcafronti ház és a melléképül...
93 900 000 HUF
527 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúhetényi családi ház hirdetés (39879324)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Hosszúhetény központi részén eladó egy - teljeskörűen felújított, - össz. Nettó 160 nm-es lakótérrel rendelkező, - 2 lakrész...
99 000 000 HUF
618 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való azonnal költözhető ingatlant Komlón?

Hasznos tudnivalók

Eladó azonnal költözhető ingatlan Komlón? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak az eladó azonnal birtokba vehető házak, lakások, nyaralók is. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú eladó azonnal költözhető ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó azonnal költözhető Komlói házakat, itt az eladó azonnal költözhető Komlói lakásokat és itt az eladó azonnal költözhető Komlói nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést könnyedén megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Komlói ingatlanokat listázó oldalt.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal