Eladó azonnal költözhető ingatlanok Tatabánya (91 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó azonnal költözhető ingatlanok Tatabánya

Rendezés:

Összes találat: 91 db
Tatabányán további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Tatabányán
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (52934414)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Kertvárosban, a Dr. Vitális utcában kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, teljes körűen felújított, 51 nm-es, 3. e...
33 390 000 HUF
654 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (77471323)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető tágas, 82 nm-es, panorámás lakás eladó a Győri úton! Eladásra kínálunk Tatabánya szívében egy kiváló adott...
67 900 000 HUF
828 048 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (47898374)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium minőségben felújított lakás eladó! Tatabánya frekventált részén, a Mártírok úton eladó egy 3. emeleti, saját részre, ...
58 500 000 HUF
1 063 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (39975397)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó teljesen felújított, modern lakás Tatabánya Újvárosban! Tatabánya csendes, nyugodt részén, a belvároshoz közel eladó eg...
38 800 000 HUF
1 048 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (67344355)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy földszinti, 2 szobás, 49m2 -es téglalakás Tatabánya Kertvárosban. Az épület kívűlről egy 10 cm-es szigetelést kapott...
34 900 000 HUF
712 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (44335729)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű, azonnal költözhető lakás ELADÓ!  Tatabánya közkedvelt, csendes és nyugodt környékén kínálunk megvételre ...
41 500 000 HUF
813 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (42734347)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya közkedvelt részén, a Gál István lakótelepen eladó egy harmadik emeleti, 55nm-es, erkélyes lakás, amely kiváló állapot...
45 500 000 HUF
827 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (47589437)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Kertvárosának kedvelt, nyugodt részén kínálunk eladásra egy 47 nm-es, első emeleti, téglaépítésű lakást, amely minden...
41 500 000 HUF
882 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (46793457)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181462 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. Az eladó társ...
48 990 000 HUF
999 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (47564595)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Tatabánya Ifjumunkás úton egy 53 nm egyedileg átalakított, jó elrendezésű lakás.  Nemcsak otthonnak de befektetésnek is k...
46 490 000 HUF
877 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai sorház hirdetés (37639475)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 5
✨Kertvárosi idill - központi elhelyezkedés - újszerű sorház kertkapcsolattal - tatabánya, bánhida A DOT-Ing Ingatlan iroda leg...
99 000 000 HUF
990 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (41974484)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Praktikus méret, alacsony fenntartás, jó elhelyezkedés, biztos kiadhatóság. Tatabányán, a Gál lakótelepen – ráadásul a Spar k...
28 000 000 HUF
933 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (57272796)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium élettér! Igényesen felújított lakás Tatabánya kedvelt zöldövezeti RÉSZÉN! Tatabánya egyik legkeresettebb, zöldövezeti ...
51 990 000 HUF
999 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (74933239)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sima földszint, számtalan lehetőség! – Eladó lakás Tatabányán a Mártírok útján! A Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínálja Tata...
31 900 000 HUF
839 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai hétvégi ház hirdetés (46366397)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 2
✨Újszerű, panorámás családi ház Tatabánya, Baromállási dűlő – Alacsony fenntartás! ✨ Eladó egy 2020-ban teljes körűen felújíto...
35 900 000 HUF
498 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (13964498)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya központjában, mégis zöldövezetben 2+1 szobás, nagy erkélyes LAKÁS Tatabánya központi részén, mégis nyugodt, zöldövez...
41 990 000 HUF
763 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (38353135)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya egyik kedvelt részén, a Mártírok útján eladó egy jó állapotú, azonnal költözhető, világos és otthonos lakás. Az ing...
41 990 000 HUF
749 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (74614429)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabányán csendes környezetbe eladó egy nagyon jó adottságú 1 emeleti 44 nm-es 2 szobás lakás saját garázzsal, kerttel. ! Jell...
38 900 000 HUF
884 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (44947187)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181124 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. A tatabányai ...
44 990 000 HUF
1 046 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (49653826)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Vannak lakások, ahol a „felújított” szó inkább csak marketing. És vannak olyanok, ahol valóban mindenhez hozzányúltak. TELJES...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való azonnal költözhető ingatlant Tatabányán?
← Előző oldal1 / 5 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó azonnal költözhető ingatlan Tatabányán? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak az eladó azonnal birtokba vehető házak, lakások, nyaralók is. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú eladó azonnal költözhető ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó azonnal költözhető Tatabányai házakat, itt az eladó azonnal költözhető Tatabányai lakásokat és itt az eladó azonnal költözhető Tatabányai nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést könnyedén megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Tatabányai ingatlanokat listázó oldalt.