Eladó azonnal költözhető lakások (9178 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 178 db
Eladó Kistarcsai panel lakás hirdetés (43224774)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kistacsán PANELLAKÁS! ! Ez a kistarcsai magasföldszinti, 54 négyzetméteres panellakás nagyon aranyos és kedves. Különnyíl...
66 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (72374873)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás panellakás Zugló kedvelt részén Nagy Lajos király útjaEladásra kínálunk Zuglóban, a Nagy Lajos király útján, egy...
72 900 000 HUF
1 301 785 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigethalomi tégla lakás hirdetés (47444384)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljeskörűen felújított, azonnal költözhető lakás Szigethalmon. . Ez a nettó 85 m²-es ingatlan tökéletes választás lehet ...
64 000 000 HUF
780 487 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32319458)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Zuglóban kiváló befektetés! Budapest XIV. kerületében, Zuglóban eladó egy 1. emeleti, 34 nm-es, 1 szobás lakás. ...
50 500 000 HUF
1 485 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43895544)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 39 m²-es, déli fekvésű, világos lakást egy rendezett, lifttel ellátott társasház 3. emeletén, az Árpád hí...
78 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37438335)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest II. kerületének egyik legkeresettebb, zöldövezeti, magas presztízsű, zárt lakóparki környezetében kínálunk megvételre ...
131 900 000 HUF
1 806 849 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (72323457)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpest központjában, a Virág utcában egy 8. emeleti 71 m2-es, 2+fél szobás lakás a lakás praktikus beosztású, napfényes,...
77 900 000 HUF
1 097 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (63987894)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Újpest kedvelt részén felújított, azonnal költözhető lakás kiváló INFRASTRUKTÚRÁVAL**Újpesti lakótelepen, rendezett panelházb...
55 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (77554357)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Prémium teraszos otthon jakuzzival a XV. kerületbena lakás166 m² lakótérTágas, 55 m²-es nappali+étkező+konyha egy légtérben6 há...
229 000 000 HUF
1 371 257 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (27724443)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pestújhely kedvelt utcájában, Zuglóhoz közel, a Molnár Viktor utcában eladó, ez a nappali+ 2 hálószobás lakás! a lakás 48 nm-es...
63 000 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33437592)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos, teljesen felújított lakás a Thököly úton azonnal költözhető! Kiváló elosztás, minőségi felújítás, remek közleke...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79275142)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a 7. kerületben, a Városligethez közel sportos embereknek! Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 77 nm-es, 2 szobás la...
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77187139)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető stúdiólakások eladók a VII. kerület frekventált részén! Ha egy kész megoldást keresel, itt megtaláltad. Ezek...
38 900 000 HUF
2 161 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (42669971)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított garzon ÓBUDÁN! Budapest, III. kerület Óbudán megvételre kínálok egy tégla építésű társasházban, egy azonnal költöz...
51 499 000 HUF
2 059 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti tégla lakás hirdetés (63347725)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertkapcsolatos lakás eladó Törökbálint központi, mégis csendes RÉSZÉN Törökbálint egyik kedvelt, mégis nyugodt utcájában kíná...
165 400 000 HUF
1 590 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (68579427)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kertkapcsolatos lakás Pécsett, a Szurdok dűlőben! Pécs nyugodt részén, a Szurdok dűlőben kínálunk megvételre egy 52 m²-...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (83576437)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított, erkélyes földszinti lakás eladó a Páfrány utcában! Eladásra kínálunk a Páfrány utcában egy 2 szobás, e...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (48986253)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rákosfalva kedvelt részén egy 46 nm-es, földszinti, két szobás, részben felújított és azonnal költözhető lakás eladó! Az ingatl...
64 500 000 HUF
1 402 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (25394791)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest egyik csendes utcájában egy földszinti, belső udvarra néző, 43 m²-es, 1+1 félszobás, belső udvaros kis lakás. Az i...
65 600 000 HUF
1 525 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (65438894)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIV. kerületben eladó egy 31 m²-es, amerikai konyhás nappali + külön hálószobás, teljes körűen felújított lakás, egy kulturált,...
59 999 000 HUF
1 935 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal