Eladó azonnal költözhető lakások (9204 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 204 db
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (93614785)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eger közkedvelt városrészén, a Hajdúhegyen, a Bercsényi Miklós utcában eladó egy 125 nm-es, modern, újszerű állapotú, belső két...
99 000 000 HUF
792 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (78974732)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Teljeskörűen felújított lakás Szolnok szívében!  Szolnok belvárosában, a Piac közvetlen közelében eladó egy tehermentes,...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (29885726)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét kedvelt részén, a Március 15. -E utcában eladó egy II. emeleti, 64 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás tágas és napfényes p...
49 990 000 HUF
781 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (84725374)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében, Kiskunhalas belvárosában, két szobás 70 nm-es azonnal költözhető házrész eladó! A vegyes falazatú, né...
36 900 000 HUF
527 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (35725834)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szeged belvárosában 42m2-es első emeleti tégla lakás, a Bartók tér közvetlen közelében eladó. Az ingatlan teljesen felújított, ...
55 000 000 HUF
1 309 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (69555434)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest I. kerület, Logodi utca, zöldpanoráma, luxus minőség A Logodi utca csendes részén, a Várnegyed közvetlen közelében el...
249 900 000 HUF
2 474 257 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (29371297)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, teljeskörűen felújított lakás Budapest IX. kerületében, a József Attila lakótelepen. Budapest 9. kerületének egyik leg...
79 900 000 HUF
1 536 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (15649658)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Azonnal költözhető, exkluzív, egyedi kialakítású, tetőtéri lakás eladó! LOKÁCIÓ: Csendes mellékutcában az Újpest Központ metr...
199 000 000 HUF
1 191 616 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (79343329)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs belváros kedvelt utcájában, a sétálóutca szomszédságában két lakásra bontott nagypolgári lakás eladó! Kiváló befektetési l...
92 000 000 HUF
938 775 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (69262364)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Társasházi lakás Székesfehérvár belvárosában! Eladó 10 emeletes liftes társasházban egy 1. emeleti másfél szobás lakás. A laká...
54 990 000 HUF
1 037 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (57733997)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
****Tágas, erkélyes otthon kiváló elosztással, jó lokációban**** Eladó Szigetszentmiklós kedvelt részén, a Vásárcsarnok közelé...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (65796197)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunai panoráma dunaújvárosban! Eladó Dunaújváros szívében egy 48 m-es, 2 szobás, felújított lakás a 3. emeleten, ahol a város é...
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (32391254)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tolna vármegyében Szekszárd egyik legkedveltebb utcájában, az Aliscában eladó egy harmadik emeleti, 1+2 szobás, 55 nm-es, jó ál...
38 000 000 HUF
690 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (64285339)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 3. emeleti tágas lakás, galériázási lehetőséggel! *** Eladó egy 69 négyzetmétere...
84 500 000 HUF
1 224 637 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (64575639)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Papp László Sportaréna szomszédságában, csendes, ősfás mellékutcában, megvételre kínáljuk ezt a 46 nm-es, nappali+ plusz háló...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (43784583)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balatonfüreden egyedülálló környezetben, a Golden Lake Resort Társasházban, közvelen a vízpart mellett eladó egy ízlésesen bere...
98 500 000 HUF
2 052 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74276454)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A XIII. kerületben, Budapest egyik legjobb városi lakóövezetében, keresi új tulajdonosát egy amerikai konyhás nappali + 2 szobá...
159 900 000 HUF
1 701 063 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (84867769)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Kelenföldön egy rendezett, jó állapotú, 1970-es években...
78 900 000 HUF
1 517 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (29786964)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyöngyös egyik legkedveltebb, kifejezetten zöld, fás–bokros városrészében, a Nyolcvanasban kínálom eladásra ezt a világos, reme...
33 500 000 HUF
540 322 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94397843)
26 napja a megveszLAK-on