Eladó azonnal költözhető lakások (9204 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 204 db
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (32334678)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rákosfalva kedvelt részén egy 46 nm-es, földszinti, két szobás, részben felújított és azonnal költözhető lakás ELADÓ! Az ingatl...
64 500 000 HUF
1 402 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (23474755)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (74368746)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes, erkélyes lakás Miskolc belvárosában, kiváló lehetőség! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában k...
34 000 000 HUF
918 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (84485579)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tiszaújváros szívében? 2. emeleti, klímás, másfél szobás lakás eladó! Eladásra kínálunk Tiszaújváros egyik leg...
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (32422987)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Teljes körűen felújított, 2 szintes, 4 szobás otthon a 4. kerületben kiváló helyen, parkok és a duna közelében! a 4. kerület eg...
74 990 000 HUF
1 086 811 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (77964943)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panellakás káposztásmegyer zöld szívében! 3 Szoba 67 m² 73, 99 M Ft 7. emelet azonnal KÖLTÖZHETŐ! Ha Ön is olyan otthont ...
82 000 000 HUF
1 223 880 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (89751717)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi központi kertvárosi részén, csendes és nyugodt környezetben eladó egy egyedi kialakítású, 82 nm-es földszinti lakás. ...
95 000 000 HUF
1 158 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (54433354)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern, földbesüllyesztett(szuterén) lakás Vác déli részén energiatakarékos, azonnal költözhetőVác déli részén kínálunk m...
51 990 000 HUF
1 039 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (37437293)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi egyik legkedveltebb részén, a Barátság úton kínálok megvételre egy azonnal költözhető és kiváló adottságokkal rendelk...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (67536551)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Óbudán egy 75 nm-es, 3 szobás tégla lakás erkélyekkel. Eladó egy 75 nm-es, jó elosztású, 3 szobás, 1. emeleti tégla lak...
94 900 000 HUF
1 265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (54357353)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Dunakeszi közkedvelt részén, az Alagliget lakóparkban egy modern, földszinti, kertkapcsolatos, 45 nm-es lakás...
69 900 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi tégla lakás hirdetés (73333549)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó igényesen felújított lakás Gödön, az Oázis lakóparkbanGöd egyik csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 56 m²-es,...
83 500 000 HUF
1 491 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (94239962)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Családbarát, napfényes otthon az Alagliget - lakóparkban! Dunakeszi Alagliget -lakópark csendes, zsákutcás részén eladó egy 4 s...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (99377395)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Újpest kedvelt részén felújított, azonnal költözhető lakás kiváló INFRASTRUKTÚRÁVAL**Újpesti lakótelepen, rendezett panelházb...
55 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (74364333)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen, teljeskörűen felújított lakás a XXI. kerületben kiváló elrendezéssel és szuper lokációval! ! ! ! Eladásra kínálok eg...
43 500 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (24556374)
27 napja a megveszLAK-on