Eladó azonnal költözhető lakások (9077 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 077 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (35345384)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 31 nm-es, 3. emeleti lakás a 12. kerületben galériával! A lakás a 12. kerületben, a mom Park és Mamut Bevásárlóközpont k...
59 000 000 HUF
1 903 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (95347334)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Csepelen, a Duna-part közelében, csendes környezetben! Csepelen, frekventált elhelyezkedés mellett, mégis parkosít...
59 980 000 HUF
967 419 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44746914)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás, azonnal költözhető lakás a Visegrádi utcában A XIII. kerületben, a Visegrádi utcában kínálok megvételre egy frissen ...
54 900 000 HUF
1 770 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42986534)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi lakás, amibe azonnal be akarsz KÖLTÖZNI Középső-Erzsébetvárosban, a Magyar Színház szomszédságában eladó egy teljesk...
81 900 000 HUF
1 742 553 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (75417523)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Költözhető- Eladó sorházi lakás Szentendrén Pismány aljában- Kizárólag a Családi Ingatlan kínálatában! Eladó 104 +40 m2-es so...
116 900 000 HUF
1 124 038 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi egyéb lakás hirdetés (55675385)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Többcélú, két bejáratos üzlethelyiség a Belváros szívében – akár lakássá alakítható Szeged Belvárosában, frekventált, kiválóan...
91 500 000 HUF
1 005 494 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (95587365)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Törökszentmiklós központjában eladó tágas, világos lakás nagy erkéllyel! ! Eladásra kínálunk Törökszentmiklós szívében egy ki...
65 000 000 HUF
755 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (71783955)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Best of Ingatlan Győr- Ingatlaniroda eladásra kínálja Győr-Adyvárosban található 11 szintes társasház 11. Emeleti (legfelső s...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (99274635)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított tégla lakás eladó Pécsen – Pákolitz István utcában! Pécs kedvelt részén kínálunk megvételre egy 35 m²-es, 1 szobás...
24 900 000 HUF
711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári egyéb lakás hirdetés (75448373)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium minőségű, erkélyes lakás a lajta lakóparkban – azonnal KÖLTÖZHETŐ! 9200 Mosonmagyaróvár, Lajta Lakópark Mosonmagyaró...
76 980 000 HUF
1 283 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (77589644)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Napfényes, tágas lakás felsővároson azonnal KÖLTÖZHETŐ! Szeged Felsőváros kedvelt részén, a Retek utcában elérhető ez a 64 m²-...
56 500 000 HUF
882 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (84566949)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, felújított 3 szobás lakást erkéllyel kínálok megvételre őrmezőn, a XI. kerületben panorámás kilátással! Budapest X...
82 000 000 HUF
1 490 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (86682592)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Prémium teraszos otthon jakuzzival a XV. kerületbena lakás166 m² lakótérTágas, 55 m²-es nappali+étkező+konyha egy légtérben6 há...
229 000 000 HUF
1 371 257 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (84749139)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, erkélyes panellakás Újpalotán - azonnal költözhető! Eladó Budapest XV. kerületében, Újpalotán a Nyírpalota úton e...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (41244634)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gyöngyösön, belvárosi lakás új tulajdonosát várja! Az épület Gyöngyös belvárosában található, egy tetőtéri, belső kétszintes, ...
47 500 000 HUF
545 977 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39676759)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (93239779)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, teljeskörűen felújított lakás Budapest IX. kerületében, a József Attila lakótelepen. Budapest 9. kerületének egyik leg...
79 900 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42247418)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 71nm...
139 900 000 HUF
1 970 422 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (59572474)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 57 négyzetméteres jó állapotú x. emeleti, kis erkélyes panellakás Békásmegyeren. Kiváló elosztású egy plusz két félszobá...
69 500 000 HUF
1 219 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24526795)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 26nm...
49 900 000 HUF
1 919 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal